Login
Coach/Team Administrator and not yet registered?
Register
Home
All-Star All-American Games
Upcoming Tournaments
Baseball
Softball
Umpire Registration
501 ( c ) (3)
Insurance
Sponsors
About Us
Store Front
Baseball All-Star Players Invited This Week
Baseball All-Star Who's Playing
Baseball All-American Players Invited
Baseball All-American Who's Playing
Softball Players Invited This Week
Softball Who's Playing
Softball Skills Competitions
All-American Top 100 Combine Info
Tournaments
Team Pages
Tournaments
Team Pages
501 ( C ) 3 FAQ
501 C 3 What To Do Next
Team Insurance
Purchase Insurance
Insurance NOT Accepted
Policies
About Us
Meet the Staff
Purchase All-Star All-American Apparel
Top Gun Merchandise
"TOP GUN-USA SPORTS EVENT" "TOP GUN-USA CHAMPIONSHIPS RINGS"
July 13 - 14 in Greater Charlotte Area, NC
.
All teams need to make sure that you have an updated roster online prior to this weekend's tournament. If you need assistance, please email or call the Tournament Director and they will be happy to help you complete this process. All teams must have a current insurance policy naming Top Gun Sports as additionally insured on file with the Top Gun Office prior to the start of the event.
All teams should be at the facility at least 1 hour before the scheduled game time.
Coaches - Please have your teams prepared to start their games earlier than the scheduled game time.
Show Games for a Single Division
Show Games for a Specific Team
Show All Games
Printable Version:
Color
B&W
Gray
Complex Addresses and Directions
Doby
Doby Bridge Park
1905 Dobys Bridge Road Fort Mill, SC 29715
Ferguson
Ferguson Park
1401 Golf Course Drive Gastonia, NC 28054
FVHS
Forest View High School
5545 Union Road Gastonia, NC 28056
Charlotte
Greater Charlotte Area
TBA Greater Charlotte Area, NC 28262
HH HS
Hunter Huss HS
1518 Edgefield ave. Gastonia, NC 28052
HAP
Huntersville Athletic Park
11720 Verhoeff Dr Huntersville, NC 28078
M. Rivers
Martha Rivers Park
1515 Neal Hawkins Rd Gastonia, NC 28054
P.Sharon
Park Sharon
2901 Smithfield Church Rd Charlotte, NC 28210
9U : Open
Team #
Team Name
Location
Won
Lost
Runs
Allowed
Runs
Scored
Links
1
Dry Pond Baseball 09
Denver, NC
4.0
0.0
10
23
Pitching
Team Page
2
UCLA Cubs
Lawndale, NC
1.0
3.0
19
28
Pitching
Team Page
3
Belmont Bandits
Belmont, NC
2.0
2.0
20
20
Pitching
Team Page
4
GASTONIA DUCKS
GASTONIA, NC
2.0
2.0
18
15
Pitching
Team Page
5
Bulldogs 9u
Mount Ulla, NC
1.0
3.0
26
7
Pitching
Team Page
9U : Open Division Pitching
Pool Play
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sat
9:00 AM
M. Rivers:Martha Rivers 3
Belmont Bandits
5
Dry Pond Baseball 09
8
2
Sat
10:45 AM
M. Rivers:Martha Rivers 3
UCLA Cubs
12
Belmont Bandits
15
3
Sat
12:30 PM
M. Rivers:Martha Rivers 3
Dry Pond Baseball 09
15
GASTONIA DUCKS
5
4
Sat
2:15 PM
M. Rivers:Martha Rivers 3
UCLA Cubs
16
Bulldogs 9u
4
5
Sat
4:00 PM
M. Rivers:Martha Rivers 3
GASTONIA DUCKS
10
Bulldogs 9u
3
Gold Bracket
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sun
9:00 AM
M. Rivers:Martha Rivers 4
Seed #4
Belmont Bandits
10
Seed #5
Bulldogs 9u
12
2
Sun
9:00 AM
M. Rivers:Martha Rivers 3
Seed #2
GASTONIA DUCKS
8
Seed #3
UCLA Cubs
5
3
Sun
10:45 AM
M. Rivers:Martha Rivers 4
Winner Game #1
Bulldogs 9u
1
Seed #1
Dry Pond Baseball 09
17
4
Sun
2:15 PM
M. Rivers:Martha Rivers 4
Loser Game #1
Belmont Bandits
9
Loser Game #2
UCLA Cubs
5
5
Sun
12:30 PM
M. Rivers:Martha Rivers 4
Winner Game #3
Dry Pond Baseball 09
15
Winner Game #2
GASTONIA DUCKS
0
6
Sun
4:00 PM
M. Rivers:Martha Rivers 4
Winner Game #4
Belmont Bandits
Loser Game #3 (If Needed)
10U : Open
Team #
Team Name
Location
Won
Lost
Runs
Allowed
Runs
Scored
Links
1
SBA Senators
Charlotte, NC
2.0
1.0
14
9
Pitching
Team Page
2
Bulldogs
Cleveland, NC
3.0
1.0
12
32
Pitching
Team Page
3
Hutters
Rockwell, NC
0.0
0.0
0
0
Pitching
Team Page
4
DB RAPTORS 10U
Shelby, NC
0.0
3.0
18
3
Pitching
Team Page
10U : Open Division Pitching
Pool Play
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sat
10:30 AM
M. Rivers:Martha Rivers 4
DB RAPTORS 10U
3
Bulldogs
18
2
Sat
12:15 PM
M. Rivers:Martha Rivers 4
Bulldogs
14
SBA Senators
9
3
Sat
2:00 PM
M. Rivers:Martha Rivers 4
Hutters
DB RAPTORS 10U
4
Sat
3:45 PM
M. Rivers:Martha Rivers 4
Hutters
SBA Senators
Gold Bracket
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sun
10:45 AM
M. Rivers:Martha Rivers 3
Bulldogs
4
SBA Senators
7
2
Sun
12:30 PM
M. Rivers:Martha Rivers 3
Bulldogs
9
DB RAPTORS 10U
2
3
Sun
2:15 PM
M. Rivers:Martha Rivers 3
DB RAPTORS 10U
2
SBA Senators
10
11U : Open
Team #
Team Name
Location
Won
Lost
Runs
Allowed
Runs
Scored
Links
1
Concord Athletics Darwin
Concord, NC
5.0
0.0
13
29
Pitching
Team Page
2
Team 24 (Ashley)
York, SC
3.0
1.0
3
27
Pitching
Team Page
3
Team Carolina
Charlotte, NC
1.0
2.0
28
25
Pitching
Team Page
4
Regulators 11u
Monroe, NC
0.0
4.0
39
4
Pitching
Team Page
5
OTK Saints 11u
Gastonia, NC
1.0
3.0
22
10
Pitching
Team Page
6
Carolina Havoc
Mooresville, NC
2.0
2.0
12
26
Pitching
Team Page
7
Davie White Sox
Mocksville, NC
2.0
2.0
17
22
Pitching
Team Page
8
SBA Americans
Matthews, NC
1.0
2.0
17
9
Pitching
Team Page
9
Weddington Blue Ice
Weddington, NC
2.0
1.0
11
25
Pitching
Team Page
10
Cyclones
Jonesville , SC
3.0
2.0
17
5
Pitching
Team Page
11
Concord Athletics Vollendorf
Concord, NC
1.0
2.0
6
3
Pitching
Team Page
11U : Open Division Pitching
Pool Play
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sat
9:00 AM
Doby:Doby 2
Team Carolina
8
Weddington Blue Ice
19
2
Sat
9:00 AM
M. Rivers:Martha Rivers 2
Team 24 (Ashley)
18
OTK Saints 11u
2
3
Sat
10:45 AM
Doby:Doby 2
Team Carolina
17
SBA Americans
9
4
Sat
10:45 AM
M. Rivers:Martha Rivers 2
Team 24 (Ashley)
9
Cyclones
1
5
Sat
12:30 PM
Doby:Doby 2
Weddington Blue Ice
6
Concord Athletics Vollendorf
3
6
Sat
12:30 PM
M. Rivers:Martha Rivers 2
OTK Saints 11u
8
Cyclones
4
7
Sat
2:15 PM
Doby:Doby 2
Concord Athletics Vollendorf
SBA Americans
8
Sat
2:15 PM
HAP:Field #1
Concord Athletics Darwin
17
Regulators 11u
2
9
Sat
2:15 PM
HAP:Field #2
Davie White Sox
0
Carolina Havoc
15
10
Sat
4:00 PM
HAP:Field #1
Concord Athletics Darwin
12
Carolina Havoc
11
11
Sat
4:00 PM
HAP:Field #2
Regulators 11u
2
Davie White Sox
22
Gold Bracket
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sun
9:00 AM
Ferguson:Field # 3
Seed #4
Carolina Havoc
12
Seed #5
Davie White Sox
2
2
Sun
9:00 AM
Ferguson:Field # 4
Seed #3
Concord Athletics Darwin
18
Seed #6
OTK Saints 11u
5
3
Sun
10:45 AM
Ferguson:Field # 3
Winner Game #1
Carolina Havoc
1
Seed #1
Team 24 (Ashley)
11
4
Sun
10:45 AM
Ferguson:Field # 4
Winner Game #2
Concord Athletics Darwin
10
Seed #2
Weddington Blue Ice
1
5
Sun
12:30 PM
Ferguson:Field # 3
Loser Game #1
Davie White Sox
6
Loser Game #2
OTK Saints 11u
5
6
Sun
2:15 PM
M. Rivers:Martha Rivers 2
Winner Game #3
Team 24 (Ashley)
2
Winner Game #4
Concord Athletics Darwin
5
7
Sun
4:00 PM
M. Rivers:Martha Rivers 2
Loser Game #3
Carolina Havoc
Loser Game #4 (If Needed)
Weddington Blue Ice
Silver Bracket
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sun
12:30 PM
Ferguson:Field # 4
Seed #10
Cyclones
10
Seed #11
Regulators 11u
3
2
Sun
2:15 PM
Ferguson:Field # 3
Seed #8
Concord Athletics Vollendorf
2
Seed #9
SBA Americans
1
3
Sun
2:15 PM
Ferguson:Field # 4
Winner Game #1
Cyclones
10
Seed #7
Team Carolina
7
4
Sun
4:00 PM
Ferguson:Field # 3
Loser Game #1
Regulators 11u
1
Loser Game #2
SBA Americans
16
5
Sun
4:00 PM
Ferguson:Field # 4
Winner Game #3
Cyclones
11
Winner Game #2
Concord Athletics Vollendorf
10
6
Sun
5:45 PM
Ferguson:Field # 3
Winner Game #4
SBA Americans
Loser Game #3 (If Needed)
Team Carolina
12U : American
Team #
Team Name
Location
Won
Lost
Runs
Allowed
Runs
Scored
Links
1
Vision Bandits--GERMANO
Waxhaw, NC
1.0
3.0
13
10
Pitching
Team Page
2
Carolina Blue Sox
Harrisburg, NC
3.0
2.0
15
13
Pitching
Team Page
3
NC Saints-2024 Queler
Gastonia, NC
4.0
0.0
9
14
Pitching
Team Page
4
LKN Hurricanes
denver, NC
1.0
3.0
23
13
Pitching
Team Page
5
SBA Futures
Matthews, NC
2.0
1.0
17
31
Pitching
Team Page
6
Copperheads - Russ
Mooresville, NC
1.0
3.0
17
13
Pitching
Team Page
12U : American Division Pitching
Pool Play
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sat
9:00 AM
HAP:Field #1
Vision Bandits--GERMANO
6
Carolina Blue Sox
8
2
Sat
9:00 AM
HAP:Field #2
LKN Hurricanes
9
SBA Futures
18
3
Sat
10:45 AM
HAP:Field #1
Vision Bandits--GERMANO
4
NC Saints-2024 Queler
5
4
Sat
10:45 AM
HAP:Field #2
LKN Hurricanes
4
Copperheads - Russ
5
5
Sat
12:30 PM
HAP:Field #1
Carolina Blue Sox
5
NC Saints-2024 Queler
9
6
Sat
12:30 PM
HAP:Field #2
SBA Futures
13
Copperheads - Russ
8
Gold Bracket
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sun
10:00 AM
HAP:Field #1
Seed #4
Copperheads - Russ
4
Seed #5
Vision Bandits--GERMANO
8
2
Sun
10:00 AM
HAP:Field #2
Seed #3
Carolina Blue Sox
12
Seed #6
LKN Hurricanes
2
3
Sun
11:45 AM
HAP:Field #1
Winner Game #1
Vision Bandits--GERMANO
5
Seed #1
NC Saints-2024 Queler
9
4
Sun
11:45 AM
HAP:Field #2
Winner Game #2
Carolina Blue Sox
7
Seed #2
SBA Futures
0
5
Sun
1:30 PM
HAP:Field #2
Loser Game #1
Copperheads - Russ
4
Loser Game #2
LKN Hurricanes
8
6
Sun
1:30 PM
HAP:Field #1
Winner Game #3
NC Saints-2024 Queler
14
Winner Game #4
Carolina Blue Sox
2
7
Sun
3:15 PM
HAP:Field #2
Loser Game #3
Vision Bandits--GERMANO
Loser Game #4 (If Needed)
SBA Futures
12U : National
Team #
Team Name
Location
Won
Lost
Runs
Allowed
Runs
Scored
Links
1
Black Mambas
CONCORD, NC
2.0
3.0
17
12
Pitching
Team Page
2
Pineville Blue Sox
Charlotte, NC
0.0
2.0
0
0
Pitching
Team Page
3
Indian Trail Rivals
Indian Trail, NC
4.0
0.0
13
17
Pitching
Team Page
4
Union County Crush - McLean
Indian Trail, NC
1.0
3.0
26
11
Pitching
Team Page
5
Grand Slam USA Stars
Indian Trail, NC
2.0
1.0
12
25
Pitching
Team Page
6
ELITE BASEBALL 12U EBC
Forest City, NC
2.0
2.0
14
17
Pitching
Team Page
7
Carolina Reds 12U
Fort Mill, SC
2.0
2.0
15
15
Pitching
Team Page
12U : National Division Pitching
Pool Play
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sat
9:00 AM
M. Rivers:Martha Rivers 1
ELITE BASEBALL 12U EBC
6
Indian Trail Rivals
9
2
Sat
10:45 AM
M. Rivers:Martha Rivers 1
ELITE BASEBALL 12U EBC
11
Union County Crush - McLean
5
3
Sat
12:30 PM
M. Rivers:Martha Rivers 1
Indian Trail Rivals
8
Black Mambas
7
4
Sat
2:15 PM
M. Rivers:Martha Rivers 1
Grand Slam USA Stars
15
Union County Crush - McLean
6
5
Sat
2:15 PM
M. Rivers:Martha Rivers 2
Black Mambas
5
Carolina Reds 12U
9
6
Sat
4:00 PM
M. Rivers:Martha Rivers 1
Grand Slam USA Stars
10
Carolina Reds 12U
6
Gold Bracket
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sun
9:00 AM
M. Rivers:Martha Rivers 1
Seed #4
Carolina Reds 12U
2
Seed #5
Black Mambas
13
2
Sun
9:00 AM
M. Rivers:Martha Rivers 2
Seed #3
ELITE BASEBALL 12U EBC
7
Seed #6
Union County Crush - McLean
11
3
Sun
10:45 AM
M. Rivers:Martha Rivers 1
Winner Game #1
Black Mambas
9
Seed #1
Grand Slam USA Stars
1
4
Sun
12:30 PM
M. Rivers:Martha Rivers 1
Winner Game #2
Union County Crush - McLean
2
Seed #2
Indian Trail Rivals
12
5
Sun
2:15 PM
M. Rivers:Martha Rivers 1
Winner Game #3
Black Mambas
3
Winner Game #4
Indian Trail Rivals
13
6
Sun
4:00 PM
M. Rivers:Martha Rivers 1
Loser Game #3
Grand Slam USA Stars
Loser Game #4 (If Needed)
Union County Crush - McLean
7
Sun
10:45 AM
M. Rivers:Martha Rivers 2
Pineville Blue Sox
1
Loser of Game #2
ELITE BASEBALL 12U EBC
11
8
Sun
12:30 PM
M. Rivers:Martha Rivers 2
Pineville Blue Sox
2
Loser of Game #1
Carolina Reds 12U
14
13U 90 : Open
Team #
Team Name
Location
Won
Lost
Runs
Allowed
Runs
Scored
Links
1
Team 24 Gamecocks Brown
York, SC
4.0
0.0
1
17
Pitching
Team Page
2
Mooresville Biscuits
Mooresville, NC
0.0
4.0
18
13
Pitching
Team Page
3
Gold Hill Miners
Rockwell, NC
2.0
2.0
20
3
Pitching
Team Page
4
Park Sharon Nationals
Charlotte, NC
3.0
1.0
6
26
Pitching
Team Page
5
Athlete's Warehouse
Locust, NC
2.0
1.0
11
22
Pitching
Team Page
6
LKN Hurricanes
Denver, NC
2.0
1.0
10
13
Pitching
Team Page
7
CBC Baseball Club
Charlotte, NC
2.0
2.0
13
5
Pitching
Team Page
8
Bulldogs 13u
Mount Ulla, NC
2.0
2.0
15
10
Pitching
Team Page
9
Concord Athletics Teeter
Concord, NC
2.0
2.0
7
16
Pitching
Team Page
10
SBA Moffitt
Mooresville, NC
2.0
2.0
10
9
Pitching
Team Page
11
Ultimate Performance Black
matthews, NC
1.0
3.0
19
11
Pitching
Team Page
12
HQ4 Clippers
Charlotte, NC
1.0
3.0
25
10
Pitching
Team Page
13U 90 : Open Division Pitching
Pool Play
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sat
9:00 AM
Doby:Doby 1
Concord Athletics Teeter
3
CBC Baseball Club
4
2
Sat
9:00 AM
HAP:Field #3
Bulldogs 13u
6
Athlete's Warehouse
10
3
Sat
9:00 AM
HAP:Field #4
SBA Moffitt
4
LKN Hurricanes
6
4
Sat
9:00 AM
P.Sharon:Field 8
Park Sharon Nationals
17
HQ4 Clippers
1
5
Sat
10:45 AM
Doby:Doby 1
Concord Athletics Teeter
13
Gold Hill Miners
3
6
Sat
10:45 AM
HAP:Field #3
Bulldogs 13u
4
SBA Moffitt
5
7
Sat
10:45 AM
HAP:Field #4
LKN Hurricanes
7
Ultimate Performance Black
6
8
Sat
10:45 AM
P.Sharon:Field 8
HQ4 Clippers
9
Mooresville Biscuits
8
9
Sat
12:30 PM
Doby:Doby 1
CBC Baseball Club
1
Team 24 Gamecocks Brown
10
10
Sat
12:30 PM
HAP:Field #3
Ultimate Performance Black
5
Athlete's Warehouse
12
11
Sat
12:30 PM
P.Sharon:Field 8
Park Sharon Nationals
9
Mooresville Biscuits
5
12
Sat
2:15 PM
Doby:Doby 1
Team 24 Gamecocks Brown
7
Gold Hill Miners
0
Gold Bracket
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sun
9:00 AM
P.Sharon:Field 8
Seed #4
Athlete's Warehouse
6
Seed #5
Concord Athletics Teeter
9
2
Sun
10:45 AM
P.Sharon:Field 8
Seed #2
Park Sharon Nationals
5
Seed #3
LKN Hurricanes
4
3
Sun
12:30 PM
P.Sharon:Field 8
Winner Game #1
Concord Athletics Teeter
3
Seed #1
Team 24 Gamecocks Brown
12
4
Sun
4:00 PM
P.Sharon:Field 8
Loser Game #1
Athlete's Warehouse
Loser Game #2
LKN Hurricanes
5
Sun
2:15 PM
P.Sharon:Field 8
Winner Game #3
Team 24 Gamecocks Brown
16
Winner Game #2
Park Sharon Nationals
6
Silver Bracket
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sun
10:00 AM
Doby:Doby 1
Seed #7
CBC Baseball Club
4
Seed #8
HQ4 Clippers
1
2
Sun
11:45 AM
Doby:Doby 1
Seed #6
SBA Moffitt
9
Seed #9
Bulldogs 13u
12
3
Sun
3:15 PM
Doby:Doby 1
Loser Game #1
HQ4 Clippers
1
Loser Game #2
SBA Moffitt
9
4
Sun
1:30 PM
Doby:Doby 1
Winner Game #1
CBC Baseball Club
1
Winner Game #2
Bulldogs 13u
10
Bronze Bracket
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sun
12:30 PM
HAP:Field #3
Seed #10
Mooresville Biscuits
2
Seed #11
Ultimate Performance Black
5
2
Sun
2:15 PM
HAP:Field #3
Seed #11
Ultimate Performance Black
2
Seed #12
Gold Hill Miners
7
3
Sun
4:00 PM
HAP:Field #3
Seed #10
Mooresville Biscuits
1
Seed #12
Gold Hill Miners
9
14U : Open
Team #
Team Name
Location
Won
Lost
Runs
Allowed
Runs
Scored
Links
1
Cyclones
Jonesville, SC
2.0
1.0
0
3
Pitching
Team Page
2
HBA Lake Monsters 14U
Catawba, NC
2.0
2.0
22
10
Pitching
Team Page
3
NW Hawks
Concord, NC
0.0
4.0
18
9
Pitching
Team Page
4
Lake Norman Wildcats 1
Mooresville, NC
3.0
0.0
7
18
Pitching
Team Page
5
Harrisburg Hammerheads
Harrisburg, NC
0.0
2.0
0
0
Pitching
Team Page
6
Foothills Prospects
Valdese, NC
3.0
1.0
11
7
Pitching
Team Page
7
ROWAN SAVAGES
China Grove, NC
1.0
2.0
3
0
Pitching
Team Page
8
Carolina Goshawks
Harrisburg, NC
1.0
2.0
9
13
Pitching
Team Page
9
SBA LKN Duckworth 14u
Mooresville, NC
3.0
0.0
4
14
Pitching
Team Page
10
Carolina Sundevils
Charlotte, NC
1.0
3.0
19
5
Pitching
Team Page
11
5 Star Heat
Hikory, NC
2.0
1.0
7
20
Pitching
Team Page
12
Ultimate Performance
Matthews, NC
2.0
2.0
10
11
Pitching
Team Page
14U : Open Division Pitching
Pool Play
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sat
9:00 AM
FVHS:Field #1
Carolina Sundevils
2
SBA LKN Duckworth 14u
8
2
Sat
9:00 AM
HH HS:Field # 1
HBA Lake Monsters 14U
6
Ultimate Performance
8
3
Sat
10:45 AM
FVHS:Field #1
Carolina Sundevils
3
Carolina Goshawks
11
4
Sat
10:45 AM
HH HS:Field # 1
HBA Lake Monsters 14U
4
Lake Norman Wildcats 1
14
5
Sat
12:30 PM
FVHS:Field #1
SBA LKN Duckworth 14u
6
Carolina Goshawks
2
6
Sat
12:30 PM
HH HS:Field # 1
Ultimate Performance
3
Lake Norman Wildcats 1
4
7
Sat
2:15 PM
FVHS:Field #1
Cyclones
3
ROWAN SAVAGES
0
8
Sat
2:15 PM
HH HS:Field # 1
5 Star Heat
11
NW Hawks
7
9
Sat
4:00 PM
FVHS:Field #1
Harrisburg Hammerheads
Cyclones
10
Sat
4:00 PM
HH HS:Field # 1
Foothills Prospects
7
NW Hawks
2
11
Sat
5:45 PM
FVHS:Field #1
ROWAN SAVAGES
Harrisburg Hammerheads
12
Sat
5:45 PM
HH HS:Field # 1
5 Star Heat
9
Foothills Prospects
0
Gold Bracket
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sun
9:00 AM
FVHS:Field #1
Seed #4
Cyclones
5
Seed #5
Carolina Goshawks
2
2
Sun
10:45 AM
FVHS:Field #1
Seed #2
5 Star Heat
6
Seed #3
Lake Norman Wildcats 1
7
3
Sun
12:30 PM
FVHS:Field #1
Winner Game #1
Cyclones
1
Seed #1
SBA LKN Duckworth 14u
7
4
Sun
4:00 PM
FVHS:Field #1
Loser Game #1
Carolina Goshawks
Loser Game #2
5 Star Heat
5
Sun
2:15 PM
FVHS:Field #1
Winner Game #3
SBA LKN Duckworth 14u
Winner Game #2
Lake Norman Wildcats 1
Silver Bracket
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sun
9:00 AM
HH HS:Field # 1
Seed #7
Foothills Prospects
10
Seed #8
ROWAN SAVAGES
0
2
Sun
10:45 AM
HH HS:Field # 1
Seed #6
Ultimate Performance
14
Seed #9
NW Hawks
4
3
Sun
2:15 PM
HH HS:Field # 1
Loser Game #1
ROWAN SAVAGES
10
Loser Game #2
NW Hawks
9
4
Sun
12:30 PM
HH HS:Field # 1
Winner Game #1
Foothills Prospects
5
Winner Game #2
Ultimate Performance
4
Bronze Bracket
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sun
12:30 PM
HAP:Field #4
Seed #10
Carolina Sundevils
5
Seed #11
HBA Lake Monsters 14U
11
2
Sun
2:15 PM
HAP:Field #4
Seed #11
HBA Lake Monsters 14U
16
Seed #12
Harrisburg Hammerheads
1
3
Sun
4:00 PM
HAP:Field #4
Seed #10
Carolina Sundevils
15
Seed #12
Harrisburg Hammerheads
0
HSU : 15U
Team #
Team Name
Location
Won
Lost
Runs
Allowed
Runs
Scored
Links
1
Stars Baseball 15u
Pageland, SC
2.0
2.0
6
4
Pitching
Team Page
2
Rivals Baseball HSU
Fort Mill, SC
3.0
1.0
3
16
Pitching
Team Page
3
Impact Militia
Wilkesboro, NC
1.0
1.0
8
8
Pitching
Team Page
4
PYBA Aggies
Greensboro, NC
3.0
1.0
8
31
Pitching
Team Page
5
Harrisburg Renegades 15u
Harrisburg, NC
0.0
4.0
36
2
Pitching
Team Page
HSU : 15U Division Pitching
Pool Play
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sat
2:15 PM
HAP:Field #3
Impact Militia
6
PYBA Aggies
7
2
Sat
2:15 PM
HAP:Field #4
Harrisburg Renegades 15u
0
Rivals Baseball HSU
12
3
Sat
4:00 PM
HAP:Field #3
Impact Militia
2
Stars Baseball 15u
1
4
Sat
4:00 PM
HAP:Field #4
PYBA Aggies
24
Harrisburg Renegades 15u
2
5
Sat
5:45 PM
HAP:Field #4
Stars Baseball 15u
3
Rivals Baseball HSU
4
Gold Bracket
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sun
9:00 AM
HAP:Field #3
Seed #2
PYBA Aggies
2
Seed #3
Stars Baseball 15u
5
2
Sun
9:00 AM
HAP:Field #4
Seed #1
Rivals Baseball HSU
16
Seed #4
Harrisburg Renegades 15u
1
3
Sun
10:45 AM
HAP:Field #3
Loser Game #1
PYBA Aggies
9
Loser Game #2
Harrisburg Renegades 15u
2
4
Sun
10:45 AM
HAP:Field #4
Winner Game #1
Stars Baseball 15u
11
Winner Game #2
Rivals Baseball HSU
8
Home
|
Upcoming Tournaments
|
Baseball
|
Softball
|
Browser Info
© Copyright , Top Gun. All Rights Reserved.