Login
Coach/Team Administrator and not yet registered?
Register
Home
All-Star All-American Games
Upcoming Tournaments
Baseball
Softball
Umpire Registration
501 ( c ) (3)
Insurance
Sponsors
About Us
Store Front
Baseball All-Star Players Invited This Week
Baseball All-Star Who's Playing
Baseball All-American Players Invited
Baseball All-American Who's Playing
Softball Players Invited This Week
Softball Who's Playing
Softball Skills Competitions
All-American Top 100 Combine Info
Tournaments
Team Pages
Tournaments
Team Pages
501 ( C ) 3 FAQ
501 C 3 What To Do Next
Team Insurance
Purchase Insurance
Insurance NOT Accepted
Policies
About Us
Meet the Staff
Purchase All-Star All-American Apparel
Top Gun Merchandise
"TOP GUN-USA SPORTS EVENT" "" CHARLOTTE METRO CHAMPIONSHIPS" RINGS
August 24 - 25 in Greater Charlotte Area, NC
.
All teams need to make sure that you have an updated roster online prior to this weekend's tournament. If you need assistance, please email or call the Tournament Director and they will be happy to help you complete this process. All teams must have a current insurance policy naming Top Gun Sports as additionally insured on file with the Top Gun Office prior to the start of the event.
All teams should be at the facility at least 1 hour before the scheduled game time.
Coaches - Please have your teams prepared to start their games earlier than the scheduled game time.
Show Games for a Single Division
Show Games for a Specific Team
Show All Games
Printable Version:
Color
B&W
Gray
Complex Addresses and Directions
Dallas
Dallas Park
1303 Dallas-Cherryville Highwa Dallas, NC 28034
FVHS
Forest View High School
5545 Union Road Gastonia, NC 28056
Poston
George Poston Park
1101 Lowell-Spencer Mtn Rd Gastonia, NC 28056
Charlotte
Greater Charlotte Area
TBA Greater Charlotte Area, NC 28262
P.Sharon
Park Sharon
2901 Smithfield Church Rd Charlotte, NC 28210
Westmoreld
Westmoreland Park
8430 Westmoreland Rd. Cornelius, NC 28031
9U : Modified
Team #
Team Name
Location
Won
Lost
Runs
Allowed
Runs
Scored
Links
1
Union County Crush / Roadcap
Indian Trail, NC
1.0
3.0
18
14
Pitching
Team Page
2
Carolina Spinners
Salisbury, NC
2.0
2.0
23
21
Pitching
Team Page
3
LKN Hurricanes
Denver, NC
3.0
1.0
8
29
Pitching
Team Page
4
East Rowan
Rockwell, NC
4.0
0.0
10
16
Pitching
Team Page
5
DB RAPTORS 9U
Shelby, NC
2.0
2.0
17
29
Pitching
Team Page
6
ELITE BASEBALL 9u EBC
Forest City, NC
0.0
4.0
36
3
Pitching
Team Page
9U : Modified Division Pitching
Pool Play
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sat
9:00 AM
Poston:Field # 1
DB RAPTORS 9U
21
ELITE BASEBALL 9u EBC
3
2
Sat
10:45 AM
Poston:Field # 1
LKN Hurricanes
15
ELITE BASEBALL 9u EBC
0
3
Sat
12:30 PM
Poston:Field # 1
LKN Hurricanes
14
DB RAPTORS 9U
8
4
Sat
2:15 PM
Poston:Field # 1
Carolina Spinners
8
East Rowan
11
5
Sat
4:00 PM
Poston:Field # 1
Union County Crush / Roadcap
12
Carolina Spinners
13
6
Sat
5:45 PM
Poston:Field # 1
Union County Crush / Roadcap
2
East Rowan
5
Gold Bracket
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sun
9:00 AM
Poston:Field # 4
Seed #4
Carolina Spinners
10
Seed #5
Union County Crush / Roadcap
0
2
Sun
9:00 AM
Poston:Field # 1
Seed #3
DB RAPTORS 9U
19
Seed #6
ELITE BASEBALL 9u EBC
3
3
Sun
10:45 AM
Poston:Field # 4
Winner Game #1
Carolina Spinners
7
Seed #1
LKN Hurricanes
8
4
Sun
12:30 PM
Poston:Field # 4
Winner Game #2
DB RAPTORS 9U
0
Seed #2
East Rowan
12
5
Sun
10:45 AM
Poston:Field # 1
Loser Game #1
Union County Crush / Roadcap
24
Loser Game #2
ELITE BASEBALL 9u EBC
4
6
Sun
2:15 PM
Poston:Field # 4
Winner Game #3
LKN Hurricanes
9
Winner Game #4
East Rowan
10
7
Sun
4:00 PM
Poston:Field # 4
Loser Game #3
Loser Game #4 (If Needed)
10U : Open
Team #
Team Name
Location
Won
Lost
Runs
Allowed
Runs
Scored
Links
1
Triple Crown Lookouts
Denver, NC
4.0
0.0
2
28
Pitching
Team Page
2
DB RAPTORS 10U
GASTONIA, NC
1.0
3.0
16
11
Pitching
Team Page
3
Outlaws Baseball
Maiden, NC
1.0
2.0
25
12
Pitching
Team Page
4
Carolina Warriors
Waxhaw, NC
2.0
2.0
17
15
Pitching
Team Page
5
Coul-Oak Diesel
Charlotte, NC
2.0
2.0
5
20
Pitching
Team Page
6
Kings Mountain Storm
Kings Mountain, NC
3.0
1.0
5
18
Pitching
Team Page
7
UC Red Devils
Matthews, NC
1.0
2.0
21
11
Pitching
Team Page
8
Cherryville Baseball
Cherryville, NC
2.0
2.0
15
4
Pitching
Team Page
9
Harrisburg Renegades 10u
Harrisburg, NC
0.0
4.0
21
10
Pitching
Team Page
10
Hartsville Hurricanes
Hartsville, SC
2.0
2.0
10
8
Pitching
Team Page
11
SpartanAllen
Millers Creek, NC
3.0
1.0
13
13
Pitching
Team Page
10U : Open Division Pitching
Pool Play
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sat
9:00 AM
Poston:Field # 4
Coul-Oak Diesel
7
DB RAPTORS 10U
3
2
Sat
9:00 AM
Westmoreld:Field 2
Outlaws Baseball
2
Triple Crown Lookouts
18
3
Sat
10:45 AM
Poston:Field # 4
UC Red Devils
9
DB RAPTORS 10U
8
4
Sat
10:45 AM
Westmoreld:Field 2
Outlaws Baseball
10
Carolina Warriors
7
5
Sat
12:30 PM
Poston:Field # 4
Coul-Oak Diesel
13
UC Red Devils
2
6
Sat
12:30 PM
Westmoreld:Field 2
SpartanAllen
0
Triple Crown Lookouts
10
7
Sat
2:15 PM
Poston:Field # 4
Kings Mountain Storm
7
Hartsville Hurricanes
4
8
Sat
2:15 PM
Westmoreld:Field 2
Carolina Warriors
8
Harrisburg Renegades 10u
7
9
Sat
4:00 PM
Poston:Field # 4
Hartsville Hurricanes
4
Cherryville Baseball
3
10
Sat
4:00 PM
Westmoreld:Field 2
Harrisburg Renegades 10u
3
SpartanAllen
13
11
Sat
5:45 PM
Poston:Field # 4
Kings Mountain Storm
11
Cherryville Baseball
1
Gold Bracket
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sun
9:00 AM
Westmoreld:Field 1
Seed #2
Coul-Oak Diesel
4
Seed #3
Kings Mountain Storm
6
2
Sun
10:45 AM
Westmoreld:Field 1
Seed #1
Triple Crown Lookouts
9
Seed #4
Hartsville Hurricanes
0
3
Sun
2:15 PM
Westmoreld:Field 1
Loser Game #1
Coul-Oak Diesel
5
Loser Game #2
Hartsville Hurricanes
10
4
Sun
12:30 PM
Westmoreld:Field 1
Winner Game #1
Kings Mountain Storm
2
Winner Game #2
Triple Crown Lookouts
7
Silver Bracket
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sun
9:00 AM
Dallas:Field # 4
Seed #6
Carolina Warriors
12
Seed #7
UC Red Devils
4
2
Sun
10:45 AM
Dallas:Field # 4
Seed #5
SpartanAllen
11
Seed #8
Outlaws Baseball
5
3
Sun
2:15 PM
Dallas:Field # 4
Loser Game #1
UC Red Devils
Loser Game #2
Outlaws Baseball
4
Sun
12:30 PM
Dallas:Field # 4
Winner Game #1
Carolina Warriors
7
Winner Game #2
SpartanAllen
11
Bronze Bracket
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sun
12:30 PM
Poston:Field # 1
Seed #9
Cherryville Baseball
13
Seed #10
DB RAPTORS 10U
2
2
Sun
2:15 PM
Poston:Field # 1
Seed #10
DB RAPTORS 10U
8
Seed #11
Harrisburg Renegades 10u
7
3
Sun
4:00 PM
Poston:Field # 1
Seed #9
Cherryville Baseball
18
Seed #11
Harrisburg Renegades 10u
3
11U : Open
Team #
Team Name
Location
Won
Lost
Runs
Allowed
Runs
Scored
Links
1
Team 24 Gamecocks(Ashley)
York, SC
4.0
0.0
1
31
Pitching
Team Page
2
Bulldogs
Cleveland, NC
1.0
1.0
0
0
Pitching
Team Page
3
Team 24 Gamecocks Wilson
York, SC
1.0
3.0
21
13
Pitching
Team Page
4
LKN Hurricanes
Denver, NC
1.0
2.0
20
13
Pitching
Team Page
5
DB RAPTORS 11U-Justin
Shelby, NC
2.0
2.0
20
12
Pitching
Team Page
6
ELITE BASEBALL 11u EBC
Forest, NC
2.0
2.0
24
14
Pitching
Team Page
7
Carolina Burn
Concord, NC
0.0
4.0
28
8
Pitching
Team Page
8
SBA Senators
Charlotte, NC
3.0
1.0
6
29
Pitching
Team Page
11U : Open Division Pitching
Pool Play
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sat
9:00 AM
Poston:Field # 2
Team 24 Gamecocks(Ashley)
16
ELITE BASEBALL 11u EBC
1
2
Sat
10:45 AM
Poston:Field # 2
ELITE BASEBALL 11u EBC
13
Carolina Burn
8
3
Sat
12:30 PM
Poston:Field # 2
Team 24 Gamecocks(Ashley)
15
Carolina Burn
0
4
Sat
2:15 PM
Poston:Field # 2
Team 24 Gamecocks Wilson
10
DB RAPTORS 11U-Justin
5
5
Sat
4:00 PM
Poston:Field # 2
LKN Hurricanes
3
SBA Senators
13
6
Sat
5:45 PM
Poston:Field # 2
DB RAPTORS 11U-Justin
7
LKN Hurricanes
10
7
Sat
5:45 PM
Poston:Field # 3
SBA Senators
16
Team 24 Gamecocks Wilson
3
Gold Bracket
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sun
9:00 AM
Poston:Field # 3
Seed #2
SBA Senators
10
Seed #3
LKN Hurricanes
8
2
Sun
9:00 AM
Poston:Field # 2
Seed #1
Team 24 Gamecocks(Ashley)
7
Seed #4
Team 24 Gamecocks Wilson
2
3
Sun
10:45 AM
Poston:Field # 2
Winner Game #1
SBA Senators
4
Winner Game #2
Team 24 Gamecocks(Ashley)
7
4
Sun
12:30 PM
Poston:Field # 2
Bulldogs
2
Loser of Game #1
LKN Hurricanes
9
5
Sun
2:15 PM
Poston:Field # 2
Bulldogs
10
Loser of Game #2
Team 24 Gamecocks Wilson
9
Silver Bracket
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sun
10:45 AM
Poston:Field # 3
Seed #5
ELITE BASEBALL 11u EBC
1
Seed #6
DB RAPTORS 11U-Justin
8
2
Sun
12:30 PM
Poston:Field # 3
Seed #6
DB RAPTORS 11U-Justin
17
Seed #7
Carolina Burn
1
3
Sun
2:15 PM
Poston:Field # 3
Seed #5
ELITE BASEBALL 11u EBC
13
Seed #7
Carolina Burn
6
12U : Open
Team #
Team Name
Location
Won
Lost
Runs
Allowed
Runs
Scored
Links
1
Davie White Sox
Mocksville, NC
0.0
2.0
0
0
Pitching
Team Page
2
LBC HammerHeads
Cornelius, NC
4.0
1.0
4
18
Pitching
Team Page
3
Rocky River Rage
Albemarle, NC
3.0
1.0
12
9
Pitching
Team Page
4
Mooresville Legends
Mooresville, NC
2.0
2.0
3
28
Pitching
Team Page
5
Carolina Spinners
Mooresville, NC
2.0
2.0
7
15
Pitching
Team Page
6
Ultimate Performance Black
Matthews, NC
2.0
2.0
1
31
Pitching
Team Page
7
SBA Canes LKN
Mooresville, NC
4.0
1.0
3
28
Pitching
Team Page
8
Mooresville Biscuits - 12U
Mooresville, NC
1.0
3.0
15
4
Pitching
Team Page
9
Fort Mill Fury
Fort Mill, SC
1.0
3.0
24
12
Pitching
Team Page
10
DB RAPTORS 12U
Gastonia, NC
2.0
2.0
30
0
Pitching
Team Page
11
Carolina Bulldogs
Charlotte, NC
1.0
3.0
29
6
Pitching
Team Page
12
Carolina Crossfire
Indian Trail, NC
0.0
4.0
31
0
Pitching
Team Page
13
Carolina Stingers
Union, SC
3.0
1.0
7
23
Pitching
Team Page
14
Freedom Baseball
Hudson, NC
4.0
0.0
2
28
Pitching
Team Page
15
Team 24 Gameccks Dover
York, SC
3.0
1.0
18
18
Pitching
Team Page
16
Carolina Heat 12u
Landis, NC
1.0
3.0
27
1
Pitching
Team Page
17
DSA Bulldogs
Mooresville, NC
2.0
2.0
6
22
Pitching
Team Page
18
SOTG Muddawgs
Huntersville, NC
1.0
3.0
24
0
Pitching
Team Page
12U : Open Division Pitching
Pool Play
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sat
9:00 AM
Poston:Field # 3
Fort Mill Fury
10
Team 24 Gameccks Dover
11
2
Sat
9:00 AM
Westmoreld:Field 3
Mooresville Legends
13
Carolina Bulldogs
3
3
Sat
9:00 AM
Westmoreld:Field 4
LBC HammerHeads
9
Mooresville Biscuits - 12U
1
4
Sat
10:45 AM
Poston:Field # 3
Fort Mill Fury
2
Freedom Baseball
13
5
Sat
10:45 AM
Westmoreld:Field 3
Mooresville Legends
15
Carolina Heat 12u
0
6
Sat
10:45 AM
Westmoreld:Field 4
LBC HammerHeads
9
Rocky River Rage
3
7
Sat
12:30 PM
Poston:Field # 3
Team 24 Gameccks Dover
7
Carolina Stingers
8
8
Sat
12:30 PM
Westmoreld:Field 3
Carolina Bulldogs
3
SBA Canes LKN
16
9
Sat
12:30 PM
Westmoreld:Field 4
Mooresville Biscuits - 12U
3
Rocky River Rage
6
10
Sat
2:15 PM
Poston:Field # 3
Freedom Baseball
15
DB RAPTORS 12U
0
11
Sat
2:15 PM
Westmoreld:Field 3
Ultimate Performance Black
12
Carolina Heat 12u
1
12
Sat
2:15 PM
Westmoreld:Field 4
SOTG Muddawgs
0
Carolina Spinners
9
13
Sat
4:00 PM
Poston:Field # 3
DB RAPTORS 12U
0
Carolina Stingers
15
14
Sat
4:00 PM
Westmoreld:Field 3
SBA Canes LKN
12
Carolina Crossfire
0
15
Sat
4:00 PM
Westmoreld:Field 4
DSA Bulldogs
7
Carolina Spinners
6
16
Sat
5:45 PM
Westmoreld:Field 3
Ultimate Performance Black
19
Carolina Crossfire
0
17
Sat
5:45 PM
Westmoreld:Field 4
DSA Bulldogs
15
SOTG Muddawgs
0
Gold Bracket
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sun
12:30 PM
Westmoreld:Field 3
Seed #4
SBA Canes LKN
2
Seed #5
LBC HammerHeads
5
2
Sun
12:30 PM
Westmoreld:Field 2
Seed #2
Freedom Baseball
10
Seed #3
Mooresville Legends
2
3
Sun
2:15 PM
Westmoreld:Field 3
Winner Game #1
LBC HammerHeads
8
Seed #1
Ultimate Performance Black
6
4
Sun
2:15 PM
Westmoreld:Field 2
Loser Game #1
SBA Canes LKN
12
Loser Game #2
Mooresville Legends
2
5
Sun
4:00 PM
Westmoreld:Field 3
Winner Game #3
LBC HammerHeads
4
Winner Game #2
Freedom Baseball
6
6
Sun
4:00 PM
Westmoreld:Field 2
Winner Game #4
SBA Canes LKN
5
Loser Game #3 (If Needed)
Ultimate Performance Black
3
Silver Bracket
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sun
9:00 AM
Westmoreld:Field 2
Seed #7
Carolina Stingers
12
Seed #8
Carolina Spinners
6
2
Sun
9:00 AM
Westmoreld:Field 3
Seed #6
DSA Bulldogs
2
Seed #9
Rocky River Rage
7
3
Sun
10:45 AM
Westmoreld:Field 2
Loser Game #1
Carolina Spinners
6
Loser Game #2
DSA Bulldogs
3
4
Sun
10:45 AM
Westmoreld:Field 3
Winner Game #1
Carolina Stingers
3
Winner Game #2
Rocky River Rage
8
Bronze Bracket
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sun
9:00 AM
Westmoreld:Field 4
Seed #11
Mooresville Biscuits - 12U
12
Seed #12
Fort Mill Fury
17
2
Sun
10:45 AM
Westmoreld:Field 4
Seed #10
Team 24 Gameccks Dover
8
Seed #13
SOTG Muddawgs
2
3
Sun
12:30 PM
Westmoreld:Field 4
Winner Game #1
Fort Mill Fury
5
Winner Game #2
Team 24 Gameccks Dover
10
4
Sun
2:15 PM
Westmoreld:Field 4
Davie White Sox
6
Loser of Game #1
Mooresville Biscuits - 12U
8
5
Sun
4:00 PM
Westmoreld:Field 4
Davie White Sox
2
Loser of Game #2
SOTG Muddawgs
7
Copper Bracket
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sun
9:00 AM
Dallas:Field # 3
Seed #15
Carolina Bulldogs
1
Seed #16
DB RAPTORS 12U
6
2
Sun
10:45 AM
Dallas:Field # 3
Seed #14
Carolina Heat 12u
15
Seed #17
Carolina Crossfire
0
3
Sun
12:30 PM
Dallas:Field # 3
Loser Game #1
Carolina Bulldogs
10
Loser Game #2
Carolina Crossfire
0
4
Sun
2:15 PM
Dallas:Field # 3
Winner Game #1
DB RAPTORS 12U
15
Winner Game #2
Carolina Heat 12u
0
13U 90 : Open
Team #
Team Name
Location
Won
Lost
Runs
Allowed
Runs
Scored
Links
1
Vision Bandits--GERMANO
Waxhaw, NC
4.0
0.0
6
28
Pitching
Team Page
2
Weddington Warriors
Weddington, NC
2.0
2.0
17
15
Pitching
Team Page
3
ELITE BASEBALL 13U EBC
Forest City, NC
1.0
3.0
25
5
Pitching
Team Page
4
LKN Hurricanes
denver, NC
3.0
1.0
4
26
Pitching
Team Page
5
DB RAPTORS 13u
Gastonia, NC
0.0
4.0
27
3
Pitching
Team Page
6
SBA Patriots Red
Mooresville, NC
2.0
2.0
13
15
Pitching
Team Page
13U 90 : Open Division Pitching
Pool Play
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sat
9:00 AM
Dallas:Field # 1
Vision Bandits--GERMANO
14
ELITE BASEBALL 13U EBC
2
2
Sat
10:45 AM
Dallas:Field # 1
Vision Bandits--GERMANO
14
Weddington Warriors
4
3
Sat
12:30 PM
Dallas:Field # 1
Weddington Warriors
11
ELITE BASEBALL 13U EBC
3
4
Sat
2:15 PM
Dallas:Field # 1
SBA Patriots Red
4
LKN Hurricanes
10
5
Sat
4:00 PM
Dallas:Field # 1
DB RAPTORS 13u
0
LKN Hurricanes
16
6
Sat
5:45 PM
Dallas:Field # 1
DB RAPTORS 13u
3
SBA Patriots Red
11
Gold Bracket
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sun
12:30 PM
Dallas:Field # 1
Seed #4
Weddington Warriors
3
Seed #5
ELITE BASEBALL 13U EBC
2
2
Sun
12:30 PM
Dallas:Field # 2
Seed #3
SBA Patriots Red
17
Seed #6
DB RAPTORS 13u
3
3
Sun
2:15 PM
Dallas:Field # 1
Winner Game #1
Weddington Warriors
9
Seed #1
LKN Hurricanes
20
4
Sun
2:15 PM
Dallas:Field # 2
Winner Game #2
SBA Patriots Red
4
Seed #2
Vision Bandits--GERMANO
13
5
Sun
4:00 PM
Dallas:Field # 2
Loser Game #1
ELITE BASEBALL 13U EBC
14
Loser Game #2
DB RAPTORS 13u
4
6
Sun
4:00 PM
Dallas:Field # 1
Winner Game #3
LKN Hurricanes
8
Winner Game #4
Vision Bandits--GERMANO
11
7
Sun
5:45 PM
Dallas:Field # 1
Loser Game #3
Weddington Warriors
Loser Game #4 (If Needed)
SBA Patriots Red
14U : BBCOR
Team #
Team Name
Location
Won
Lost
Runs
Allowed
Runs
Scored
Links
1
Mooresville Biscuits 14U
Mooresville, NC
3.0
1.0
13
17
Pitching
Team Page
2
DB RAPTORS 14U
Shelby, NC
1.0
3.0
19
12
Pitching
Team Page
3
BigFoot Baseball
Shelby, NC
2.0
2.0
7
19
Pitching
Team Page
4
PYBA Aggies
Greensboro, NC
2.0
2.0
18
9
Pitching
Team Page
14U : BBCOR Division Pitching
Pool Play
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sat
9:00 AM
Dallas:Field # 2
Mooresville Biscuits 14U
6
BigFoot Baseball
8
2
Sat
10:45 AM
Dallas:Field # 2
Mooresville Biscuits 14U
11
DB RAPTORS 14U
5
3
Sat
12:30 PM
Dallas:Field # 2
BigFoot Baseball
11
PYBA Aggies
1
4
Sat
2:15 PM
Dallas:Field # 2
DB RAPTORS 14U
7
PYBA Aggies
8
Gold Bracket
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sun
9:00 AM
Dallas:Field # 2
Seed #2
Mooresville Biscuits 14U
9
Seed #3
PYBA Aggies
2
2
Sun
9:00 AM
Dallas:Field # 1
Seed #1
BigFoot Baseball
3
Seed #4
DB RAPTORS 14U
5
3
Sun
10:45 AM
Dallas:Field # 2
Loser Game #1
PYBA Aggies
3
Loser Game #2
BigFoot Baseball
2
4
Sun
10:45 AM
Dallas:Field # 1
Winner Game #1
Mooresville Biscuits 14U
11
Winner Game #2
DB RAPTORS 14U
1
15U : 16U
Team #
Team Name
Location
Won
Lost
Runs
Allowed
Runs
Scored
Links
1
NW Hawks
Concord, NC
0.0
4.0
16
9
Pitching
Team Page
2
Carolina Baseball
Lincolnton, NC
4.0
0.0
4
21
Pitching
Team Page
3
ELITE BASEBALL 15u EBC
Forest City, NC
2.0
2.0
12
11
Pitching
Team Page
4
Fury Baseball
Forest City, NC
2.0
2.0
18
9
Pitching
Team Page
15U : 16U Division Pitching
Pool Play
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sat
9:00 AM
FVHS:Field #1
Carolina Baseball
11
ELITE BASEBALL 15u EBC
4
2
Sat
10:45 AM
FVHS:Field #1
NW Hawks
1
ELITE BASEBALL 15u EBC
7
3
Sat
12:30 PM
FVHS:Field #1
Carolina Baseball
10
Fury Baseball
0
4
Sat
2:15 PM
FVHS:Field #1
NW Hawks
8
Fury Baseball
9
Gold Bracket
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sun
9:00 AM
FVHS:Field #1
Seed #2
ELITE BASEBALL 15u EBC
7
Seed #3
Fury Baseball
6
2
Sun
10:45 AM
FVHS:Field #1
Seed #1
Carolina Baseball
6
Seed #4
NW Hawks
2
3
Sun
2:15 PM
FVHS:Field #1
Loser Game #1
Fury Baseball
4
Loser Game #2
NW Hawks
3
4
Sun
12:30 PM
FVHS:Field #1
Winner Game #1
ELITE BASEBALL 15u EBC
9
Winner Game #2
Carolina Baseball
10
Home
|
Upcoming Tournaments
|
Baseball
|
Softball
|
Browser Info
© Copyright , Top Gun. All Rights Reserved.