Login
Coach/Team Administrator and not yet registered?
Register
Home
All-Star All-American Games
Upcoming Tournaments
Baseball
Softball
Umpire Registration
501 ( c ) (3)
Insurance
Sponsors
About Us
Store Front
Baseball All-Star Players Invited This Week
Baseball All-Star Who's Playing
Baseball All-American Players Invited
Baseball All-American Who's Playing
Softball Players Invited This Week
Softball Who's Playing
Softball Skills Competitions
All-American Top 100 Combine Info
Tournaments
Team Pages
Tournaments
Team Pages
501 ( C ) 3 FAQ
501 C 3 What To Do Next
Team Insurance
Purchase Insurance
Insurance NOT Accepted
Policies
About Us
Meet the Staff
Purchase All-Star All-American Apparel
Top Gun Merchandise
2018 Top Gun Fall Shootout
October 20 - 21 in Greater Charlotte Area, NC
.
All teams need to make sure that you have an updated roster online prior to this weekend's tournament. If you need assistance, please email or call the Tournament Director and they will be happy to help you complete this process. All teams must have a current insurance policy naming Top Gun Sports as additionally insured on file with the Top Gun Office prior to the start of the event.
All teams should be at the facility at least 1 hour before the scheduled game time.
Coaches - Please have your teams prepared to start their games earlier than the scheduled game time.
Show Games for a Single Division
Show Games for a Specific Team
Show All Games
Printable Version:
Color
B&W
Gray
Complex Addresses and Directions
Bradford
Bradford Park
17005 Davidson Concord Road Huntersville, NC 28078
Dallas
Dallas Park
1303 Dallas-Cherryville Highwa Dallas, NC 28034
Doby
Doby Bridge Park
1905 Dobys Bridge Road Fort Mill, SC 29715
Ferguson
Ferguson Park
1401 Golf Course Drive Gastonia, NC 28054
Poston
George Poston Park
1101 Lowell-Spencer Mtn Rd Gastonia, NC 28056
Charlotte
Greater Charlotte Area
TBA Greater Charlotte Area, NC 28262
HAP
Huntersville Athletic Park
11720 Verhoeff Dr Huntersville, NC 28078
MMS
Maiden Middle School
518 North C Avenue Maiden, NC 28650
P.Sharon
Park Sharon
2901 Smithfield Church Rd Charlotte, NC 28210
Westmoreld
Westmoreland Park
8430 Westmoreland Rd. Cornelius, NC 28031
York HS
York Comprehensive High School
275 East Alexander Love Hwy York, SC 29745
9U : Open
Team #
Team Name
Location
Won
Lost
Runs
Allowed
Runs
Scored
Links
1
LBC Vipers
Huntersville, NC
4.0
0.0
4
44
Pitching
Team Page
2
PR 9U Regulators
Indian Trail, NC
0.0
3.0
27
16
Pitching
Team Page
3
Rivals Baseball 9U
Fort Mill, SC
2.0
2.0
35
14
Pitching
Team Page
4
Ultimate Performance
Matthews, NC
1.0
2.0
28
18
Pitching
Team Page
5
Stealth Elite Ravens
Charlotte, NC
1.0
1.0
17
19
Pitching
Team Page
9U : Open Division Pitching
Pool Play
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sat
9:00 AM
Doby:Doby 3
Rivals Baseball 9U
0
LBC Vipers
22
2
Sat
10:45 AM
Doby:Doby 3
LBC Vipers
22
Ultimate Performance
4
3
Sat
12:30 PM
Doby:Doby 3
Rivals Baseball 9U
14
PR 9U Regulators
13
4
Sat
2:15 PM
Doby:Doby 3
Ultimate Performance
14
Stealth Elite Ravens
6
5
Sat
4:00 PM
Doby:Doby 3
PR 9U Regulators
3
Stealth Elite Ravens
13
Gold Bracket
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sun
9:00 AM
Westmoreld:Field 1
Seed #2
Ultimate Performance
7
Seed #3
Rivals Baseball 9U
12
2
Sun
10:45 AM
Westmoreld:Field 1
Seed #1
LBC Vipers
16
Seed #4
PR 9U Regulators
6
3
Sun
12:30 PM
Westmoreld:Field 1
Winner Game #1
Rivals Baseball 9U
0
Winner Game #2
LBC Vipers
10
10U : Open
Team #
Team Name
Location
Won
Lost
Runs
Allowed
Runs
Scored
Links
1
Force Baseball
Shelby, NC
2.0
2.0
19
16
Pitching
Team Page
2
Carolina Flight (KW)
Mount Holly, NC
3.0
1.0
6
23
Pitching
Team Page
3
Charlotte Nationals 10U
Charlotte, NC
1.0
3.0
24
10
Pitching
Team Page
4
LKN Hurricanes
Denver, NC
2.0
2.0
11
20
Pitching
Team Page
5
Carolina Flight (EW)
Mount Holly, NC
1.0
3.0
27
8
Pitching
Team Page
6
Park Sharon Nationals - Pirro
Charlotte, NC
4.0
0.0
4
37
Pitching
Team Page
7
CCBA - Bombers
Shelby, NC
0.0
2.0
24
1
Pitching
Team Page
10U : Open Division Pitching
Pool Play
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sat
9:00 AM
Dallas:Field # 3
Force Baseball
6
Carolina Flight (KW)
10
2
Sat
10:45 AM
Dallas:Field # 3
Carolina Flight (KW)
13
CCBA - Bombers
0
3
Sat
12:30 PM
Dallas:Field # 3
Force Baseball
10
LKN Hurricanes
9
4
Sat
1:00 PM
P.Sharon:Field # 3
Charlotte Nationals 10U
2
Park Sharon Nationals - Pirro
18
5
Sat
2:15 PM
Dallas:Field # 3
CCBA - Bombers
1
LKN Hurricanes
11
6
Sat
2:45 PM
P.Sharon:Field # 3
Park Sharon Nationals - Pirro
19
Carolina Flight (EW)
2
7
Sat
4:30 PM
P.Sharon:Field # 3
Charlotte Nationals 10U
8
Carolina Flight (EW)
6
Gold Bracket
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sun
10:00 AM
P.Sharon:Field # 3
Seed #4
Force Baseball
12
Seed #5
Charlotte Nationals 10U
1
2
Sun
10:00 AM
P.Sharon:Field # 4
Seed #3
LKN Hurricanes
10
Seed #6
Carolina Flight (EW)
16
3
Sun
11:45 AM
P.Sharon:Field # 3
Winner Game #1
Force Baseball
3
Seed #1
Park Sharon Nationals - Pirro
11
4
Sun
11:45 AM
P.Sharon:Field # 4
Winner Game #2
Carolina Flight (EW)
5
Seed #2
Carolina Flight (KW)
10
5
Sun
1:30 PM
P.Sharon:Field # 4
Loser Game #1
Charlotte Nationals 10U
12
Loser Game #2
LKN Hurricanes
13
6
Sun
1:30 PM
P.Sharon:Field # 3
Winner Game #3
Park Sharon Nationals - Pirro
6
Winner Game #4
Carolina Flight (KW)
3
11U : Open
Team #
Team Name
Location
Won
Lost
Runs
Allowed
Runs
Scored
Links
1
Stealth Elite Orioles
Charlotte, NC
3.0
1.0
9
20
Pitching
Team Page
2
Battalion
Rock Hill, SC
2.0
1.0
1
20
Pitching
Team Page
3
LKN Hurricanes
Denver, NC
5.0
0.0
14
17
Pitching
Team Page
4
SBA Canes LKN
Mooresville, NC
2.0
2.0
13
22
Pitching
Team Page
5
RBA Blue
Ellenboro, NC
0.0
4.0
22
5
Pitching
Team Page
6
11u On Deck O's Black
Pineville, NC
1.0
3.0
15
11
Pitching
Team Page
7
East Rowan 11U
Salisbury, NC
3.0
1.0
14
19
Pitching
Team Page
8
DUBS Baseball
Gastonia, NC
3.0
1.0
5
17
Pitching
Team Page
9
ELITE BASEBALL 11U EBC
Forest City, NC
2.0
2.0
12
13
Pitching
Team Page
10
Belmont Bombers
Belmont, NC
1.0
3.0
12
15
Pitching
Team Page
11
Mooresville Legends
Mooresville, NC
1.0
3.0
27
7
Pitching
Team Page
12
Raptors Baseball
Lowell, NC
1.0
3.0
12
2
Pitching
Team Page
13
CBC Baseball Club
Charlotte, NC
2.0
2.0
25
13
Pitching
Team Page
11U : Open Division Pitching
Pool Play
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sat
9:00 AM
Ferguson:Field # 1
Belmont Bombers
11
Mooresville Legends
4
2
Sat
9:00 AM
Ferguson:Field # 3
Stealth Elite Orioles
10
SBA Canes LKN
6
3
Sat
9:00 AM
Ferguson:Field # 4
ELITE BASEBALL 11U EBC
5
11u On Deck O's Black
8
4
Sat
10:45 AM
Ferguson:Field # 1
Mooresville Legends
3
SBA Canes LKN
16
5
Sat
10:45 AM
Ferguson:Field # 3
Stealth Elite Orioles
10
11u On Deck O's Black
3
6
Sat
10:45 AM
Ferguson:Field # 4
ELITE BASEBALL 11U EBC
8
Belmont Bombers
4
7
Sat
12:30 PM
Ferguson:Field # 1
LKN Hurricanes
13
CBC Baseball Club
12
8
Sat
12:30 PM
Ferguson:Field # 3
Battalion
8
RBA Blue
0
9
Sat
2:15 PM
Ferguson:Field # 1
Battalion
12
CBC Baseball Club
1
10
Sat
2:15 PM
Ferguson:Field # 3
DUBS Baseball
8
Raptors Baseball
0
11
Sat
4:00 PM
Ferguson:Field # 1
Raptors Baseball
2
LKN Hurricanes
4
12
Sat
4:00 PM
Ferguson:Field # 3
East Rowan 11U
14
RBA Blue
5
13
Sat
5:45 PM
Ferguson:Field # 3
DUBS Baseball
9
East Rowan 11U
5
Gold Bracket
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sun
12:30 PM
Westmoreld:Field 3
Seed #4
LKN Hurricanes
7
Seed #5
Belmont Bombers
4
2
Sun
12:30 PM
Westmoreld:Field 2
Seed #2
DUBS Baseball
11
Seed #3
Stealth Elite Orioles
3
3
Sun
2:15 PM
Westmoreld:Field 3
Winner Game #1
LKN Hurricanes
9
Seed #1
Battalion
8
4
Sun
2:15 PM
Westmoreld:Field 2
Loser Game #1
Belmont Bombers
7
Loser Game #2
Stealth Elite Orioles
8
5
Sun
4:00 PM
Westmoreld:Field 3
Winner Game #3
LKN Hurricanes
17
Winner Game #2
DUBS Baseball
15
Silver Bracket
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sun
9:00 AM
Westmoreld:Field 3
Seed #7
SBA Canes LKN
3
Seed #8
East Rowan 11U
10
2
Sun
9:00 AM
Westmoreld:Field 2
Seed #6
ELITE BASEBALL 11U EBC
15
Seed #9
11u On Deck O's Black
4
3
Sun
10:45 AM
Westmoreld:Field 3
Loser Game #1
SBA Canes LKN
13
Loser Game #2
11u On Deck O's Black
4
4
Sun
10:45 AM
Westmoreld:Field 2
Winner Game #1
East Rowan 11U
13
Winner Game #2
ELITE BASEBALL 11U EBC
1
Bronze Bracket
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sun
9:00 AM
Westmoreld:Field 4
Seed #11
RBA Blue
8
Seed #12
CBC Baseball Club
15
2
Sun
10:45 AM
Westmoreld:Field 4
Seed #10
Raptors Baseball
3
Seed #13
Mooresville Legends
15
3
Sun
12:30 PM
Westmoreld:Field 4
Loser Game #1
RBA Blue
4
Loser Game #2
Raptors Baseball
9
4
Sun
2:15 PM
Westmoreld:Field 4
Winner Game #1
CBC Baseball Club
9
Winner Game #2
Mooresville Legends
6
12U : American
Team #
Team Name
Location
Won
Lost
Runs
Allowed
Runs
Scored
Links
1
Vision Bandits
Waxhaw, NC
2.0
2.0
13
14
Pitching
Team Page
2
CBC Baseball Club
Charlotte, NC
2.0
2.0
2
10
Pitching
Team Page
3
CBA Copperheads - Herkey
Mooresville, NC
1.0
3.0
13
3
Pitching
Team Page
4
OTK Saints
Gastonia, NC
3.0
1.0
4
27
Pitching
Team Page
5
Dirtbags Charlotte 12U
Harrisburg, NC
4.0
0.0
15
28
Pitching
Team Page
6
SBA Premier
Matthews, NC
3.0
1.0
26
9
Pitching
Team Page
7
LBC Attack
Cornelius, NC
2.0
2.0
16
26
Pitching
Team Page
8
Black Mambas
CONCORD, NC
1.0
3.0
23
12
Pitching
Team Page
9
12u On Deck O's
Pineville, NC
0.0
4.0
21
4
Pitching
Team Page
12U : American Division Pitching
Pool Play
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sat
9:00 AM
HAP:Field #1
Vision Bandits
0
CBC Baseball Club
9
2
Sat
9:00 AM
HAP:Field #2
Black Mambas
8
SBA Premier
9
3
Sat
10:45 AM
HAP:Field #1
CBC Baseball Club
1
CBA Copperheads - Herkey
2
4
Sat
10:45 AM
HAP:Field #2
Black Mambas
4
Vision Bandits
14
5
Sat
12:30 PM
HAP:Field #1
CBA Copperheads - Herkey
1
Dirtbags Charlotte 12U
12
6
Sat
12:30 PM
HAP:Field #2
OTK Saints
18
SBA Premier
0
7
Sat
2:15 PM
HAP:Field #1
LBC Attack
14
Dirtbags Charlotte 12U
16
8
Sat
2:15 PM
HAP:Field #2
12u On Deck O's
4
OTK Saints
9
9
Sat
4:00 PM
HAP:Field #1
12u On Deck O's
0
LBC Attack
12
Gold Bracket
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sun
12:30 PM
HAP:Field #1
Seed #4
Vision Bandits
8
Seed #5
CBA Copperheads - Herkey
1
2
Sun
12:30 PM
HAP:Field #2
Seed #2
Dirtbags Charlotte 12U
14
Seed #3
CBC Baseball Club
4
3
Sun
2:15 PM
HAP:Field #1
Winner Game #1
Vision Bandits
6
Seed #1
OTK Saints
7
4
Sun
2:15 PM
HAP:Field #2
Loser Game #1
CBA Copperheads - Herkey
9
Loser Game #2
CBC Baseball Club
19
5
Sun
4:00 PM
HAP:Field #1
Winner Game #3
OTK Saints
1
Winner Game #2
Dirtbags Charlotte 12U
11
Silver Bracket
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sun
9:00 AM
HAP:Field #1
Seed #7
SBA Premier
5
Seed #8
12u On Deck O's
4
2
Sun
9:00 AM
HAP:Field #2
Seed #6
LBC Attack
10
Seed #9
Black Mambas
5
3
Sun
10:45 AM
HAP:Field #1
Loser Game #1
12u On Deck O's
6
Loser Game #2
Black Mambas
17
4
Sun
10:45 AM
HAP:Field #2
Winner Game #1
SBA Premier
10
Winner Game #2
LBC Attack
4
12U : National
Team #
Team Name
Location
Won
Lost
Runs
Allowed
Runs
Scored
Links
1
Indian Trail Rivals
Indian Trail, NC
1.0
2.0
14
25
Pitching
Team Page
2
Cabarrus Knights 12U
Harrisburg, NC
0.0
4.0
24
7
Pitching
Team Page
3
Union County Crush - McLean
Indian Trail, NC
2.0
2.0
38
17
Pitching
Team Page
4
CBA Copperheads - Rowland
Concord, NC
5.0
0.0
16
21
Pitching
Team Page
5
Rivals Baseball 12U
Fort Mill, SC
2.0
1.0
13
41
Pitching
Team Page
6
Stanly County Canines
New London, NC
1.0
3.0
14
8
Pitching
Team Page
7
SBA LKN Canes 12U-Red
Huntersville, NC
2.0
1.0
8
17
Pitching
Team Page
8
Lake Wylie Warriors
Lake Wylie, SC
3.0
2.0
32
25
Pitching
Team Page
9
HQ4 Clippers
Charlotte, NC
1.0
3.0
24
8
Pitching
Team Page
10
SBA Wielechowski
Matthews, NC
2.0
1.0
7
21
Pitching
Team Page
12U : National Division Pitching
Pool Play
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sat
9:00 AM
Doby:Doby 2
CBA Copperheads - Rowland
13
Indian Trail Rivals
9
2
Sat
10:45 AM
Doby:Doby 2
HQ4 Clippers
7
CBA Copperheads - Rowland
8
3
Sat
12:30 PM
Doby:Doby 2
HQ4 Clippers
1
Indian Trail Rivals
16
4
Sat
12:30 PM
Ferguson:Field # 4
SBA LKN Canes 12U-Red
12
Cabarrus Knights 12U
5
5
Sat
2:15 PM
Doby:Doby 2
Lake Wylie Warriors
18
Union County Crush - McLean
11
6
Sat
2:15 PM
Ferguson:Field # 4
SBA Wielechowski
12
Cabarrus Knights 12U
2
7
Sat
4:00 PM
Doby:Doby 2
Union County Crush - McLean
6
Rivals Baseball 12U
20
8
Sat
4:00 PM
Ferguson:Field # 4
Stanly County Canines
3
SBA LKN Canes 12U-Red
5
9
Sat
5:45 PM
Doby:Doby 2
Rivals Baseball 12U
21
Lake Wylie Warriors
7
10
Sat
5:45 PM
Ferguson:Field # 4
Stanly County Canines
5
SBA Wielechowski
9
Gold Bracket
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sun
12:30 PM
Poston:Field # 1
Seed #4
CBA Copperheads - Rowland
6
Seed #5
Indian Trail Rivals
5
2
Sun
12:30 PM
Poston:Field # 2
Seed #3
Rivals Baseball 12U
6
Seed #6
Lake Wylie Warriors
7
3
Sun
2:15 PM
Poston:Field # 1
Winner Game #1
CBA Copperheads - Rowland
17
Seed #1
SBA Wielechowski
4
4
Sun
2:15 PM
Poston:Field # 2
Winner Game #2
Lake Wylie Warriors
11
Seed #2
SBA LKN Canes 12U-Red
1
5
Sun
4:00 PM
Poston:Field # 1
Winner Game #3
CBA Copperheads - Rowland
13
Winner Game #4
Lake Wylie Warriors
3
Silver Bracket
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sun
9:00 AM
Poston:Field # 2
Seed #8
HQ4 Clippers
17
Seed #9
Cabarrus Knights 12U
7
2
Sun
9:00 AM
Poston:Field # 1
Seed #7
Stanly County Canines
1
Seed #10
Union County Crush - McLean
9
3
Sun
10:45 AM
Poston:Field # 2
Loser Game #1
Cabarrus Knights 12U
11
Loser Game #2
Stanly County Canines
12
4
Sun
10:45 AM
Poston:Field # 1
Winner Game #1
HQ4 Clippers
2
Winner Game #2
Union County Crush - McLean
18
13U 90 : Open
Team #
Team Name
Location
Won
Lost
Runs
Allowed
Runs
Scored
Links
1
Mooresville Biscuits
Mooresville, NC
2.0
2.0
33
15
Pitching
Team Page
2
Spartans Gold
East Bend, NC
2.0
2.0
8
17
Pitching
Team Page
3
SBA LKN 13U Chapter
Mooresville, NC
1.0
3.0
16
5
Pitching
Team Page
4
Bulldogs 13u
Mount Ulla, NC
3.0
1.0
12
37
Pitching
Team Page
5
Union County Crush - DeVore
Monroe, NC
2.0
2.0
3
5
Pitching
Team Page
6
HQ4 Clippers
Charlotte, NC
0.0
4.0
19
3
Pitching
Team Page
7
Copperheads - Gaffney
Concord, NC
4.0
0.0
0
17
Pitching
Team Page
8
Carolina Tomahawks
Fort Mill, SC
3.0
1.0
10
21
Pitching
Team Page
9
SBA Moffitt
Mooresville, NC
0.0
4.0
14
6
Pitching
Team Page
10
CBC Baseball Club
Charlotte, NC
1.0
3.0
16
12
Pitching
Team Page
11
Concord Comets
Concord, NC
2.0
0.0
8
16
Pitching
Team Page
12
13u On Deck O's Black
Pineville, NC
3.0
1.0
17
12
Pitching
Team Page
13
Park Sharon Nationals
Charlotte, NC
2.0
2.0
11
9
Pitching
Team Page
14
Rivals Baseball 13U
Fort Mill, SC
3.0
1.0
3
14
Pitching
Team Page
15
Aces Hartsell/Thomas
Oakboro, NC
1.0
1.0
15
10
Pitching
Team Page
16
RBA 13U White
Forest City, NC
1.0
3.0
20
6
Pitching
Team Page
13U 90 : Open Division Pitching
Pool Play
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sat
9:00 AM
Dallas:Field # 1
Union County Crush - DeVore
0
Copperheads - Gaffney
2
2
Sat
9:00 AM
Dallas:Field # 2
SBA Moffitt
5
Concord Comets
9
3
Sat
9:00 AM
P.Sharon:Field 8
CBC Baseball Club
5
Park Sharon Nationals
6
4
Sat
10:45 AM
Dallas:Field # 1
13u On Deck O's Black
0
Copperheads - Gaffney
15
5
Sat
10:45 AM
Dallas:Field # 2
SBA Moffitt
1
Union County Crush - DeVore
5
6
Sat
10:45 AM
P.Sharon:Field 8
CBC Baseball Club
7
Carolina Tomahawks
10
7
Sat
12:30 PM
Dallas:Field # 1
RBA 13U White
3
Concord Comets
7
8
Sat
12:30 PM
Dallas:Field # 2
SBA LKN 13U Chapter
3
Aces Hartsell/Thomas
8
9
Sat
12:30 PM
P.Sharon:Field 8
Park Sharon Nationals
3
Rivals Baseball 13U
6
10
Sat
2:15 PM
Dallas:Field # 1
RBA 13U White
3
Bulldogs 13u
13
11
Sat
2:15 PM
Dallas:Field # 2
13u On Deck O's Black
12
Aces Hartsell/Thomas
2
12
Sat
2:15 PM
P.Sharon:Field 8
HQ4 Clippers
3
Carolina Tomahawks
11
13
Sat
4:00 PM
Dallas:Field # 1
Mooresville Biscuits
9
Bulldogs 13u
24
14
Sat
4:00 PM
Dallas:Field # 2
SBA LKN 13U Chapter
2
Spartans Gold
8
15
Sat
4:00 PM
P.Sharon:Field 8
HQ4 Clippers
0
Rivals Baseball 13U
8
16
Sat
5:45 PM
Dallas:Field # 1
Spartans Gold
9
Mooresville Biscuits
6
Gold Bracket
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sun
9:00 AM
P.Sharon:Field 8
Seed #2
Rivals Baseball 13U
4
Seed #3
Spartans Gold
2
2
Sun
10:45 AM
P.Sharon:Field 8
Seed #1
Copperheads - Gaffney
5
Seed #4
Carolina Tomahawks
1
3
Sun
12:30 PM
P.Sharon:Field 8
Loser Game #1
Spartans Gold
0
Loser Game #2
Carolina Tomahawks
6
4
Sun
2:15 PM
P.Sharon:Field 8
Winner Game #1
Rivals Baseball 13U
0
Winner Game #2
Copperheads - Gaffney
8
Silver Bracket
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sun
9:00 AM
Dallas:Field # 1
Union County Crush - DeVore
4
Park Sharon Nationals
10
2
Sun
10:45 AM
Dallas:Field # 1
Bulldogs 13u
10
Park Sharon Nationals
2
3
Sun
12:30 PM
Dallas:Field # 1
Bulldogs 13u
7
Union County Crush - DeVore
8
Bronze Bracket
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sun
12:30 PM
Dallas:Field # 2
Seed #10
SBA Moffitt
2
Seed #11
CBC Baseball Club
4
2
Sun
10:45 AM
Dallas:Field # 2
Seed #9
13u On Deck O's Black
12
Seed #12
SBA LKN 13U Chapter
7
3
Sun
2:15 PM
Dallas:Field # 1
Loser Game #1
SBA Moffitt
2
Loser Game #2
SBA LKN 13U Chapter
12
4
Sun
2:15 PM
Dallas:Field # 2
Winner Game #1
CBC Baseball Club
3
Winner Game #2
13u On Deck O's Black
6
Copper Bracket
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sun
10:00 AM
Bradford:Field # 5
Seed #13
HQ4 Clippers
9
Seed #14
RBA 13U White
13
2
Sun
11:45 AM
Bradford:Field # 5
Seed #14
RBA 13U White
0
Seed #15
Mooresville Biscuits
13
3
Sun
1:30 PM
Bradford:Field # 5
Seed #13
HQ4 Clippers
2
Seed #15
Mooresville Biscuits
12
14U : Open
Team #
Team Name
Location
Won
Lost
Runs
Allowed
Runs
Scored
Links
1
2023 On Deck O's Black
Pineville, NC
1.0
3.0
11
2
Pitching
Team Page
2
Bulldogs 14u (Dallas)
Mt Ulla, NC
0.0
3.0
16
11
Pitching
Team Page
3
Palmetto Predators
Edgefield, SC
3.0
1.0
2
16
Pitching
Team Page
4
CBA Copperheads -Query
Concord, NC
2.0
2.0
12
23
Pitching
Team Page
5
OTK Maggs
Mt. Holly, NC
3.0
1.0
15
14
Pitching
Team Page
6
Dirtbags MVP
Indian Trail, NC
3.0
1.0
7
11
Pitching
Team Page
7
Stealth Elite Hawks
Charlotte, NC
1.0
3.0
23
11
Pitching
Team Page
8
Aces South 14U
Oakboro, NC
0.0
3.0
28
12
Pitching
Team Page
9
NC Arsenal
Belmont, NC
2.0
2.0
15
11
Pitching
Team Page
10
Cabarrus Bandits
Harrisburg, NC
2.0
2.0
10
15
Pitching
Team Page
11
SBA LKN Duckworth 14u
Mooresville, NC
1.0
3.0
12
8
Pitching
Team Page
12
Stars Baseball 14U
Pageland, SC
4.0
0.0
1
12
Pitching
Team Page
13
Copperheads - Evernham
Mooresville, NC
3.0
1.0
9
15
Pitching
Team Page
14U : Open Division Pitching
Pool Play
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sat
9:00 AM
Doby:Doby 1
Stars Baseball 14U
8
2023 On Deck O's Black
0
2
Sat
9:00 AM
HAP:Field #4
CBA Copperheads -Query
6
SBA LKN Duckworth 14u
5
3
Sat
9:00 AM
MMS:Field #1
Copperheads - Evernham
6
Bulldogs 14u (Dallas)
5
4
Sat
10:45 AM
Doby:Doby 1
Stars Baseball 14U
4
NC Arsenal
1
5
Sat
10:45 AM
HAP:Field #4
Aces South 14U
7
CBA Copperheads -Query
17
6
Sat
10:45 AM
MMS:Field #1
Copperheads - Evernham
9
OTK Maggs
4
7
Sat
12:30 PM
Doby:Doby 1
2023 On Deck O's Black
2
Palmetto Predators
3
8
Sat
12:30 PM
HAP:Field #4
SBA LKN Duckworth 14u
3
Dirtbags MVP
6
9
Sat
12:30 PM
MMS:Field #1
OTK Maggs
10
Bulldogs 14u (Dallas)
6
10
Sat
2:15 PM
Doby:Doby 1
Stealth Elite Hawks
11
NC Arsenal
10
11
Sat
2:15 PM
HAP:Field #4
Cabarrus Bandits
11
Aces South 14U
5
12
Sat
4:00 PM
Doby:Doby 1
Palmetto Predators
13
Stealth Elite Hawks
0
13
Sat
4:00 PM
HAP:Field #4
Dirtbags MVP
5
Cabarrus Bandits
4
Gold Bracket
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sun
12:30 PM
HAP:Field #4
Seed #4
Copperheads - Evernham
10
Seed #5
CBA Copperheads -Query
0
2
Sun
12:30 PM
HAP:Field #3
Seed #2
Palmetto Predators
1
Seed #3
Dirtbags MVP
7
3
Sun
2:15 PM
HAP:Field #4
Winner Game #1
Copperheads - Evernham
2
Seed #1
Stars Baseball 14U
8
4
Sun
2:15 PM
HAP:Field #3
Loser Game #1
CBA Copperheads -Query
8
Loser Game #2
Palmetto Predators
11
5
Sun
4:00 PM
HAP:Field #4
Winner Game #3
Stars Baseball 14U
1
Winner Game #2
Dirtbags MVP
0
Silver Bracket
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sun
9:00 AM
HAP:Field #4
Seed #7
OTK Maggs
14
Seed #8
Stealth Elite Hawks
4
2
Sun
9:00 AM
HAP:Field #3
Seed #6
Cabarrus Bandits
13
Seed #9
2023 On Deck O's Black
6
3
Sun
10:45 AM
HAP:Field #4
Loser Game #1
Stealth Elite Hawks
1
Loser Game #2
2023 On Deck O's Black
9
4
Sun
10:45 AM
HAP:Field #3
Winner Game #1
OTK Maggs
10
Winner Game #2
Cabarrus Bandits
5
Bronze Bracket
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sun
9:00 AM
MMS:Field #1
Seed #11
NC Arsenal
9
Seed #12
Bulldogs 14u (Dallas)
8
2
Sun
10:45 AM
MMS:Field #1
Seed #10
SBA LKN Duckworth 14u
9
Seed #13
Aces South 14U
4
3
Sun
12:30 PM
MMS:Field #1
Winner Game #1
NC Arsenal
14
Winner Game #2
SBA LKN Duckworth 14u
6
15U : open
Team #
Team Name
Location
Won
Lost
Runs
Allowed
Runs
Scored
Links
1
2022 On Deck O's Black
Pineville, NC
4.0
0.0
8
14
Pitching
Team Page
2
Weddington Knights
Weddington, NC
1.0
3.0
13
4
Pitching
Team Page
3
SBA Canes Grant
Charlotte, NC
0.0
3.0
12
7
Pitching
Team Page
4
Force
Morganton, NC
2.0
1.0
3
11
Pitching
Team Page
15U : open Division Pitching
Pool Play
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sat
10:00 AM
York HS :York HS 1
Weddington Knights
3
2022 On Deck O's Black
5
2
Sat
11:45 AM
York HS :York HS 1
2022 On Deck O's Black
9
SBA Canes Grant
5
3
Sat
1:30 PM
York HS :York HS 1
Weddington Knights
1
Force
8
4
Sat
3:15 PM
York HS :York HS 1
Force
3
SBA Canes Grant
2
Gold Bracket
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sun
10:00 AM
York HS :York HS 1
Seed #2
2022 On Deck O's Black
10
Seed #3
SBA Canes Grant
9
2
Sun
11:45 AM
York HS :York HS 1
Seed #1
Force
5
Seed #4
Weddington Knights
8
3
Sun
1:30 PM
York HS :York HS 1
Winner Game #1
2022 On Deck O's Black
15
Winner Game #2
Weddington Knights
0
Home
|
Upcoming Tournaments
|
Baseball
|
Softball
|
Browser Info
© Copyright , Top Gun. All Rights Reserved.