Login
Coach/Team Administrator and not yet registered?
Register
Home
All-Star All-American Games
Upcoming Tournaments
Baseball
Softball
Umpire Registration
501 ( c ) (3)
Insurance
Sponsors
About Us
Store Front
Baseball All-Star Players Invited This Week
Baseball All-Star Who's Playing
Baseball All-American Players Invited
Baseball All-American Who's Playing
Softball Players Invited This Week
Softball Who's Playing
Softball Skills Competitions
All-American Top 100 Combine Info
Tournaments
Team Pages
Tournaments
Team Pages
501 ( C ) 3 FAQ
501 C 3 What To Do Next
Team Insurance
Purchase Insurance
Insurance NOT Accepted
Policies
About Us
Meet the Staff
Purchase All-Star All-American Apparel
Top Gun Merchandise
"TOP GUN-USA "SUMMER ZONE QUALIFIER" ACTIVATE YOUR FREE PAID BERTH
June 9 - 10 in Knightdale, NC
.
All teams need to make sure that you have an updated roster online prior to this weekend's tournament. If you need assistance, please email or call the Tournament Director and they will be happy to help you complete this process. All teams must have a current insurance policy naming Top Gun Sports as additionally insured on file with the Top Gun Office prior to the start of the event.
All teams should be at the facility at least 1 hour before the scheduled game time.
Coaches - Please have your teams prepared to start their games earlier than the scheduled game time.
Show Games for a Single Division
Show Games for a Specific Team
Show All Games
Printable Version:
Color
B&W
Gray
Complex Addresses and Directions
BAP
Butner Athletic Park
1105 West B Street Butner, NC 27509
JMP
Jack Marley Park
149 East Williams St. Angier, NC 27501
KCP
Knightdale Community Park
100 Bryan Chalk Lane Knightdale, NC 27545
TB
Thomas Brooks Park
200 Brooks Park Ln. Cary, NC 27519
10U : 46/65 Open
Random Pool Play, Gold Bracket! Pool games 1hr 45min time limit, Championship game 2hr time limit.
Team #
Team Name
Location
Won
Lost
Runs
Allowed
Runs
Scored
Links
1
NCDB RiverCats 10u
Raleigh, NC
4.0
0.0
12
27
Pitching
Team Page
2
South Wake Storm 10U
Fuquay Varina, NC
2.0
2.0
25
20
Pitching
Team Page
3
Youngsville Heat
Louisburg, NC
1.0
3.0
21
14
Pitching
Team Page
4
Cleveland Wildcats
Garner, NC
1.0
3.0
22
12
Pitching
Team Page
5
Wendell Knights
Wendell, NC
2.0
2.0
19
26
Pitching
Team Page
10U : 46/65 Open Division Pitching
Pool Play
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sat
8:30 AM
KCP:Field 3
Wendell Knights
8
NCDB RiverCats 10u
11
2
Sat
8:30 AM
KCP:Field 4
Youngsville Heat
10
Cleveland Wildcats
5
3
Sat
10:30 AM
KCP:Field 3
South Wake Storm 10U
8
Wendell Knights
18
4
Sat
10:30 AM
KCP:Field 4
NCDB RiverCats 10u
16
Youngsville Heat
4
5
Sat
12:30 PM
KCP:Field 3
Cleveland Wildcats
7
South Wake Storm 10U
12
Gold Bracket
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sun
10:45 AM
KCP:Field 3
Seed #4
South Wake Storm 10U
9
Seed #5
Cleveland Wildcats
8
2
Sun
12:45 PM
KCP:Field 3
Seed #2
Wendell Knights
14
Seed #3
Youngsville Heat
9
3
Sun
2:45 PM
KCP:Field 3
Winner Game #1
South Wake Storm 10U
3
Seed #1
NCDB RiverCats 10u
13
4
Sun
2:45 PM
KCP:Field 4
Loser Game #1
Cleveland Wildcats
10
Loser Game #2
Youngsville Heat
8
5
Sun
4:45 PM
KCP:Field 3
Winner Game #3
NCDB RiverCats 10u
4
Winner Game #2
Wendell Knights
1
6
Sun
4:45 PM
KCP:Field 4
Winner Game #4
Cleveland Wildcats
Loser Game #3 (If Needed)
12U : 50/70 (D3)
Random Pool Play, Gold/Silver Bracket! Pool games 1hr 45min time limt, Championship game 2hr time limit.
Team #
Team Name
Location
Won
Lost
Runs
Allowed
Runs
Scored
Links
1
North Wake Hurricanes
Raleigh, NC
3.0
1.0
2
23
Pitching
Team Page
2
Carolina Stars
Broadway, NC
3.0
1.0
20
18
Pitching
Team Page
3
RBI Raptors 12u Green
Clayton, NC
1.0
3.0
16
9
Pitching
Team Page
4
OC Sluggers
Jacksonville , NC
1.0
3.0
30
15
Pitching
Team Page
5
Durham Blues (12u)
Durham, NC
3.0
1.0
16
22
Pitching
Team Page
6
Cleveland Wildcats Elite
Clayton, NC
4.0
0.0
2
46
Pitching
Team Page
7
Zone Select 12U
Rolesville, NC
1.0
3.0
25
13
Pitching
Team Page
8
Corinth Pirates
Zebulon, NC
1.0
3.0
28
7
Pitching
Team Page
9
South Johnston
Garner, NC
2.0
2.0
12
23
Pitching
Team Page
10
West Raleigh 11U Grey
Raleigh, NC
2.0
2.0
15
13
Pitching
Team Page
11
Raleigh Rebels
Raleigh, NC
1.0
3.0
35
12
Pitching
Team Page
12U : 50/70 (D3) Division Pitching
Pool Play
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sat
9:00 AM
JMP:Field # 2
North Wake Hurricanes
10
RBI Raptors 12u Green
0
2
Sat
9:00 AM
JMP:Field # 5
South Johnston
6
West Raleigh 11U Grey
7
3
Sat
11:00 AM
JMP:Field # 2
Zone Select 12U
2
North Wake Hurricanes
13
4
Sat
11:00 AM
JMP:Field # 4
Cleveland Wildcats Elite
17
Corinth Pirates
1
5
Sat
11:00 AM
JMP:Field # 5
OC Sluggers
5
South Johnston
17
6
Sat
1:00 PM
JMP:Field # 2
RBI Raptors 12u Green
9
Carolina Stars
6
7
Sat
1:00 PM
JMP:Field # 4
Corinth Pirates
6
Raleigh Rebels
11
8
Sat
1:00 PM
JMP:Field # 5
West Raleigh 11U Grey
6
Durham Blues (12u)
9
9
Sat
3:00 PM
JMP:Field # 2
Carolina Stars
12
Zone Select 12U
11
10
Sat
3:00 PM
JMP:Field # 4
Raleigh Rebels
1
Cleveland Wildcats Elite
29
11
Sat
3:00 PM
JMP:Field # 5
Durham Blues (12u)
13
OC Sluggers
10
Gold Bracket
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sun
8:30 AM
JMP:Field # 4
Seed #4
South Johnston
14
Seed #5
West Raleigh 11U Grey
6
2
Sun
8:30 AM
JMP:Field # 2
Seed #3
Durham Blues (12u)
20
Seed #6
RBI Raptors 12u Green
5
3
Sun
12:45 PM
JMP:Field # 4
Winner Game #1
South Johnston
1
Seed #1
Cleveland Wildcats Elite
9
4
Sun
12:45 PM
JMP:Field # 2
Winner Game #2
Durham Blues (12u)
4
Seed #2
North Wake Hurricanes
7
5
Sun
10:45 AM
JMP:Field # 4
Loser Game #1
West Raleigh 11U Grey
9
Loser Game #2
RBI Raptors 12u Green
8
6
Sun
2:45 PM
JMP:Field # 4
Winner Game #3
Cleveland Wildcats Elite
21
Winner Game #4
North Wake Hurricanes
6
Silver Bracket
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sun
8:30 AM
JMP:Field # 5
Seed #10
Corinth Pirates
1
Seed #11
OC Sluggers
10
2
Sun
10:45 AM
JMP:Field # 2
Seed #8
Raleigh Rebels
3
Seed #9
Zone Select 12U
15
3
Sun
10:45 AM
JMP:Field # 5
Winner Game #1
OC Sluggers
0
Seed #7
Carolina Stars
14
4
Sun
12:45 PM
JMP:Field # 5
Loser Game #1
Corinth Pirates
23
Loser Game #2
Raleigh Rebels
3
5
Sun
2:45 PM
JMP:Field # 5
Winner Game #3
Carolina Stars
7
Winner Game #2
Zone Select 12U
6
6
Sun
2:45 PM
JMP:Field # 2
Winner Game #4
Corinth Pirates
Loser Game #3 (If Needed)
12U : 50/70 Open
Random Pool Play, Gold/Silver Bracket! Pool games 1hr 45min time limt, Championship game 2hr time limit.
Team #
Team Name
Location
Won
Lost
Runs
Allowed
Runs
Scored
Links
1
TPA Nationals- Foster
Apex, NC
1.0
3.0
12
5
Pitching
Team Page
2
Sandhills Heat
Carthage, NC
3.0
1.0
4
17
Pitching
Team Page
3
NCDB RiverCats
Raleigh, NC
1.0
3.0
9
17
Pitching
Team Page
4
TPA Nationals-Viracola
Apex, NC
3.0
1.0
18
10
Pitching
Team Page
5
PIRATE BASEBALL
Goldsboro, NC
2.0
2.0
11
13
Pitching
Team Page
6
Canes Baseball 12U Harland
Raleigh, NC
4.0
0.0
1
33
Pitching
Team Page
7
West Raleigh Grey
Raleigh, NC
0.0
4.0
42
2
Pitching
Team Page
12U : 50/70 Open Division Pitching
Pool Play
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sat
8:30 AM
KCP:Field 2
PIRATE BASEBALL
5
TPA Nationals- Foster
2
2
Sat
10:30 AM
KCP:Field 2
TPA Nationals-Viracola
9
PIRATE BASEBALL
8
3
Sat
12:30 PM
KCP:Field 2
TPA Nationals- Foster
3
Sandhills Heat
7
4
Sat
12:30 PM
KCP:Field 4
West Raleigh Grey
1
NCDB RiverCats
17
5
Sat
2:30 PM
KCP:Field 2
Sandhills Heat
10
TPA Nationals-Viracola
1
6
Sat
2:30 PM
KCP:Field 4
NCDB RiverCats
0
Canes Baseball 12U Harland
8
7
Sat
4:30 PM
KCP:Field 4
Canes Baseball 12U Harland
25
West Raleigh Grey
1
Gold Bracket
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sun
8:30 AM
KCP:Field 3
Seed #2
Sandhills Heat
9
Seed #3
NCDB RiverCats
5
2
Sun
8:30 AM
KCP:Field 2
Seed #1
Canes Baseball 12U Harland
5
Seed #4
PIRATE BASEBALL
1
3
Sun
12:45 PM
KCP:Field 2
Loser Game #1
NCDB RiverCats
9
Loser Game #2
PIRATE BASEBALL
16
4
Sun
10:45 AM
KCP:Field 2
Winner Game #1
Sandhills Heat
6
Winner Game #2
Canes Baseball 12U Harland
16
Silver Bracket
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sun
8:30 AM
KCP:Field 4
Seed #5
TPA Nationals-Viracola
6
Seed #6
TPA Nationals- Foster
5
2
Sun
10:45 AM
KCP:Field 4
Seed #6
TPA Nationals- Foster
10
Seed #7
West Raleigh Grey
9
3
Sun
12:45 PM
KCP:Field 4
Seed #5
TPA Nationals-Viracola
9
Seed #7
West Raleigh Grey
2
13U 80 : 54/80 (D3)
Random Pool Play, Gold/Silver Bracket! Pool games 1hr 45min time limit, Championship game 2hr time limit.
Team #
Team Name
Location
Won
Lost
Runs
Allowed
Runs
Scored
Links
1
Hammerheads
Garner, NC
4.0
0.0
1
39
Pitching
Team Page
2
South Wake Storm Blue 13u
Fuquay-Varina, NC
3.0
1.0
10
29
Pitching
Team Page
3
Carolina Crusaders for Christ
Raleigh, NC
2.0
2.0
19
12
Pitching
Team Page
4
Carolina Makos
Raleigh, NC
1.0
3.0
29
15
Pitching
Team Page
5
Carolina Stars
Sanford, NC
1.0
3.0
13
18
Pitching
Team Page
6
Sidewinders
Garner, NC
3.0
1.0
14
30
Pitching
Team Page
7
Raleigh 9
Raleigh, NC
0.0
4.0
38
1
Pitching
Team Page
8
MVP Athletics 13u
Wake Forest, NC
2.0
2.0
30
10
Pitching
Team Page
13U 80 : 54/80 (D3) Division Pitching
Pool Play
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sat
8:30 AM
TB:Field 6
Carolina Makos
8
Sidewinders
20
2
Sat
8:30 AM
TB:Field 7
Raleigh 9
1
South Wake Storm Blue 13u
19
3
Sat
10:30 AM
TB:Field 6
Carolina Crusaders for Christ
9
Carolina Makos
7
4
Sat
10:30 AM
TB:Field 7
Hammerheads
19
Raleigh 9
0
5
Sat
12:30 PM
TB:Field 6
Sidewinders
10
Carolina Stars
6
6
Sat
12:30 PM
TB:Field 7
South Wake Storm Blue 13u
10
MVP Athletics 13u
9
7
Sat
2:30 PM
TB:Field 6
Carolina Stars
12
Carolina Crusaders for Christ
3
8
Sat
2:30 PM
TB:Field 7
MVP Athletics 13u
1
Hammerheads
20
Gold Bracket
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sun
2:45 PM
TB:Field 6
Seed #2
South Wake Storm Blue 13u
3
Seed #3
Sidewinders
9
2
Sun
2:45 PM
TB:Field 5
Seed #1
Hammerheads
8
Seed #4
Carolina Stars
7
3
Sun
4:45 PM
TB:Field 6
Loser Game #1
South Wake Storm Blue 13u
8
Loser Game #2
Carolina Stars
7
4
Sun
4:45 PM
TB:Field 5
Winner Game #1
Sidewinders
4
Winner Game #2
Hammerheads
12
Silver Bracket
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sun
8:30 AM
TB:Field 5
Seed #6
Carolina Makos
5
Seed #7
MVP Athletics 13u
10
2
Sun
10:45 AM
TB:Field 5
Seed #5
Carolina Crusaders for Christ
10
Seed #8
Raleigh 9
0
3
Sun
12:45 PM
TB:Field 6
Loser Game #1
Carolina Makos
14
Loser Game #2
Raleigh 9
3
4
Sun
12:45 PM
TB:Field 5
Winner Game #1
MVP Athletics 13u
9
Winner Game #2
Carolina Crusaders for Christ
3
13U 80 : 54/80 Open
Random Pool Play, Gold Bracket! Pool games 1hr 45min time limt, Championship game 2hr time limit.
Team #
Team Name
Location
Won
Lost
Runs
Allowed
Runs
Scored
Links
1
RBI Raptors 13u
Clayton, NC
3.0
1.0
9
17
Pitching
Team Page
2
Riptide 13U
Durham, NC
2.0
2.0
19
19
Pitching
Team Page
3
North Wake Bandits
Wake Forest, NC
2.0
2.0
8
12
Pitching
Team Page
4
South Wake Storm Red
Fuquay Varina , NC
2.0
2.0
26
14
Pitching
Team Page
5
West Raleigh Warriors
Raleigh, NC
1.0
3.0
22
22
Pitching
Team Page
13U 80 : 54/80 Open Division Pitching
Pool Play
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sat
8:30 AM
TB:Field 5
North Wake Bandits
6
Riptide 13U
8
2
Sat
10:30 AM
TB:Field 5
RBI Raptors 13u
0
North Wake Bandits
6
3
Sat
12:30 PM
TB:Field 5
Riptide 13U
11
West Raleigh Warriors
13
4
Sat
2:30 PM
TB:Field 5
South Wake Storm Red
3
RBI Raptors 13u
17
5
Sat
4:30 PM
TB:Field 5
West Raleigh Warriors
9
South Wake Storm Red
11
Gold Bracket
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sun
8:30 AM
TB:Field 7
Seed #4
West Raleigh Warriors
10
Seed #5
South Wake Storm Red
12
2
Sun
8:30 AM
TB:Field 6
Seed #2
RBI Raptors 13u
4
Seed #3
Riptide 13U
2
3
Sun
10:45 AM
TB:Field 7
Winner Game #1
South Wake Storm Red
1
Seed #1
North Wake Bandits
12
4
Sun
10:45 AM
TB:Field 6
Loser Game #1
West Raleigh Warriors
1
Loser Game #2
Riptide 13U
11
5
Sun
12:45 PM
TB:Field 7
Winner Game #3
North Wake Bandits
3
Winner Game #2
RBI Raptors 13u
24
14U : BBCOR (D1)
Round Robin Format, Best Record Wins! All games 1hr 45min time limit.
Team #
Team Name
Location
Won
Lost
Runs
Allowed
Runs
Scored
Links
1
NSA Hitmen
St. Pauls, NC
1.0
3.0
29
34
Pitching
Team Page
2
NCDB Rivercats 13u
Raleigh, NC
4.0
0.0
12
36
Pitching
Team Page
3
TPA Nationals-Mitchell
Apex, NC
3.0
1.0
12
40
Pitching
Team Page
4
MVP Black
wake forest , NC
2.0
2.0
21
21
Pitching
Team Page
5
Coaches Box Vipers
Hope Mills, NC
0.0
4.0
64
7
Pitching
Team Page
14U : BBCOR (D1) Division Pitching
Pool Play
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sat
8:30 AM
TB:Field 8
TPA Nationals-Mitchell
8
NSA Hitmen
2
2
Sat
10:30 AM
TB:Field 8
MVP Black
4
TPA Nationals-Mitchell
6
3
Sat
12:30 PM
TB:Field 8
NSA Hitmen
22
Coaches Box Vipers
6
4
Sat
2:30 PM
TB:Field 8
NCDB Rivercats 13u
10
MVP Black
4
5
Sat
4:30 PM
TB:Field 8
Coaches Box Vipers
1
NCDB Rivercats 13u
11
6
Sun
8:30 AM
TB:Field 8
TPA Nationals-Mitchell
24
Coaches Box Vipers
0
7
Sun
10:45 AM
TB:Field 8
Coaches Box Vipers
0
MVP Black
7
8
Sun
12:45 PM
TB:Field 8
NCDB Rivercats 13u
6
TPA Nationals-Mitchell
2
9
Sun
2:45 PM
TB:Field 8
MVP Black
6
NSA Hitmen
5
10
Sun
4:45 PM
TB:Field 8
NSA Hitmen
5
NCDB Rivercats 13u
9
14U : BBCOR Open
Random Pool Play, Gold and Silver Bracket! Pool games 1hr 45min time limit, Championship game 2hr time limit.
Team #
Team Name
Location
Won
Lost
Runs
Allowed
Runs
Scored
Links
1
GBI Express Blue
Garner, NC
2.0
2.0
12
11
Pitching
Team Page
2
Carolina Chaos
Hamlet , NC
3.0
1.0
12
10
Pitching
Team Page
3
West Raleigh Skeeters
Apex, NC
2.0
2.0
15
12
Pitching
Team Page
4
Burlington Royals
Burlington, NC
4.0
0.0
8
17
Pitching
Team Page
5
Wake Rippers
Raleigh, NC
1.0
3.0
12
4
Pitching
Team Page
6
Orange Co. Crushers
Chapel Hill, NC
3.0
2.0
9
12
Pitching
Team Page
7
Carolina Pirates
Wake Forest, NC
1.0
3.0
12
11
Pitching
Team Page
8
Phoenix Elite
Mebane, NC
2.0
2.0
9
25
Pitching
Team Page
9
Triangle Surge
Creedmoor, NC
2.0
1.0
6
18
Pitching
Team Page
10
Riptide 14u
Durham, NC
0.0
4.0
28
3
Pitching
Team Page
14U : BBCOR Open Division Pitching
Pool Play
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sat
9:00 AM
BAP:Field 1
Riptide 14u
1
Phoenix Elite
18
2
Sat
9:00 AM
BAP:Field 3
West Raleigh Skeeters
4
Triangle Surge
8
3
Sat
11:00 AM
BAP:Field 1
Triangle Surge
10
Riptide 14u
2
4
Sat
11:00 AM
BAP:Field 3
Phoenix Elite
7
West Raleigh Skeeters
8
5
Sat
1:00 PM
BAP:Field 1
Carolina Chaos
8
Carolina Pirates
4
6
Sat
1:00 PM
BAP:Field 3
GBI Express Blue
4
Burlington Royals
12
7
Sat
3:00 PM
BAP:Field 1
Orange Co. Crushers
8
Carolina Chaos
2
8
Sat
3:00 PM
BAP:Field 3
Wake Rippers
0
GBI Express Blue
7
9
Sat
5:00 PM
BAP:Field 1
Carolina Pirates
7
Orange Co. Crushers
4
10
Sat
5:00 PM
BAP:Field 3
Burlington Royals
5
Wake Rippers
4
Gold Bracket
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sun
8:30 AM
BAP:Field 1
Seed #4
Orange Co. Crushers
10
Seed #5
GBI Express Blue
3
2
Sun
8:30 AM
BAP:Field 3
Seed #3
Phoenix Elite
4
Seed #6
Carolina Pirates
0
3
Sun
10:45 AM
BAP:Field 1
Winner Game #1
Orange Co. Crushers
5
Seed #1
Triangle Surge
3
4
Sun
10:45 AM
BAP:Field 3
Winner Game #2
Phoenix Elite
0
Seed #2
Burlington Royals
6
5
Sun
12:45 PM
BAP:Field 3
Loser Game #1
GBI Express Blue
11
Loser Game #2
Carolina Pirates
1
6
Sun
12:45 PM
BAP:Field 1
Winner Game #3
Orange Co. Crushers
1
Winner Game #4
Burlington Royals
11
Silver Bracket
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sun
2:45 PM
BAP:Field 1
Seed #8
West Raleigh Skeeters
5
Seed #9
Wake Rippers
10
2
Sun
2:45 PM
BAP:Field 3
Seed #7
Carolina Chaos
6
Seed #10
Riptide 14u
5
3
Sun
4:45 PM
BAP:Field 1
Loser Game #1
West Raleigh Skeeters
11
Loser Game #2
Riptide 14u
1
4
Sun
4:45 PM
BAP:Field 3
Winner Game #1
Wake Rippers
3
Winner Game #2
Carolina Chaos
11
HSU : BBCOR
Random Pool Play, Gold Bracket! Pool games 1hr 45min time limit, Championship game 2hr time limit.
Team #
Team Name
Location
Won
Lost
Runs
Allowed
Runs
Scored
Links
1
Sampson Thunder
Roseboro, NC
1.0
2.0
7
15
Pitching
Team Page
2
Carolina Torros
Franklinton, NC
2.0
2.0
10
14
Pitching
Team Page
3
Diamond Dreams Hitmen Blue
Linden, NC
0.0
3.0
23
9
Pitching
Team Page
4
Alamance Nationals
Burlington, NC
4.0
0.0
6
8
Pitching
Team Page
HSU : BBCOR Division Pitching
Pool Play
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sat
9:00 AM
KCP:Field 1
Alamance Nationals
2
Sampson Thunder
1
2
Sat
11:00 AM
KCP:Field 1
Carolina Torros
5
Alamance Nationals
6
3
Sat
1:00 PM
KCP:Field 1
Sampson Thunder
14
Diamond Dreams Hitmen Blue
5
4
Sat
3:00 PM
KCP:Field 1
Diamond Dreams Hitmen Blue
4
Carolina Torros
9
Gold Bracket
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sun
8:30 AM
KCP:Field 1
Seed #2
Sampson Thunder
2
Seed #3
Carolina Torros
4
2
Sun
10:45 AM
KCP:Field 1
Seed #1
Alamance Nationals
7
Seed #4
Diamond Dreams Hitmen Blue
3
3
Sun
2:45 PM
KCP:Field 1
Loser Game #1
Sampson Thunder
Loser Game #2
Diamond Dreams Hitmen Blue
4
Sun
12:45 PM
KCP:Field 1
Winner Game #1
Carolina Torros
0
Winner Game #2
Alamance Nationals
2
Home
|
Upcoming Tournaments
|
Baseball
|
Softball
|
Browser Info
© Copyright , Top Gun. All Rights Reserved.