Login
Coach/Team Administrator and not yet registered?
Register
Home
All-Star All-American Games
Upcoming Tournaments
Baseball
Softball
Umpire Registration
501 ( c ) (3)
Insurance
Sponsors
About Us
Store Front
Baseball All-Star Players Invited This Week
Baseball All-Star Who's Playing
Baseball All-American Players Invited
Baseball All-American Who's Playing
Softball Players Invited This Week
Softball Who's Playing
Softball Skills Competitions
All-American Top 100 Combine Info
Tournaments
Team Pages
Tournaments
Team Pages
501 ( C ) 3 FAQ
501 C 3 What To Do Next
Team Insurance
Purchase Insurance
Insurance NOT Accepted
Policies
About Us
Meet the Staff
Purchase All-Star All-American Apparel
Top Gun Merchandise
"2020 TOP GUN-USA SPORTS EVENT" "SPRING TRAINING'
March 7 - 8 in Greater Charlotte Area, NC
WEATHER ALERT!
Last Updated 03/06/2020 5:12 PM
12u, 14u & part of 11u moved to
Sunday only due to several fields canceled for to wet outfields. 8u moved to Dallas park. Please check
Schedules!
.
All teams need to make sure that you have an updated roster online prior to this weekend's tournament. If you need assistance, please email or call the Tournament Director and they will be happy to help you complete this process. All teams must have a current insurance policy naming Top Gun Sports as additionally insured on file with the Top Gun Office prior to the start of the event.
All teams should be at the facility at least 1 hour before the scheduled game time.
Coaches - Please have your teams prepared to start their games earlier than the scheduled game time.
Show Games for a Single Division
Show Games for a Specific Team
Show All Games
Printable Version:
Color
B&W
Gray
Complex Addresses and Directions
BCP
Bessemer City Park
1316 Crowders Mountain Road Bessemer City, NC 28016
Dallas
Dallas Park
1303 Dallas-Cherryville Highwa Dallas, NC 28034
Doby
Doby Bridge Park
1905 Dobys Bridge Road Fort Mill, SC 29715
Charlotte
Greater Charlotte Area
TBA Greater Charlotte Area, NC 28262
M. Rivers
Martha Rivers Park
1515 Neal Hawkins Rd Gastonia, NC 28054
Westmoreld
Westmoreland Park
8430 Westmoreland Rd. Cornelius, NC 28031
8U CP : CP
Coach Pitch
Team #
Team Name
Location
Won
Lost
Runs
Allowed
Runs
Scored
Links
1
DB RAPTORS 8U
Shelby, NC
2.0
2.0
27
21
Pitching
Team Page
2
CBA Copperheads Black
Mooresville, NC
3.0
1.0
9
25
Pitching
Team Page
3
Carolina Reds
Rock Hill, SC
3.0
1.0
10
30
Pitching
Team Page
4
Carolina Hammerheads
Fort Mill, SC
2.0
2.0
32
30
Pitching
Team Page
5
Carolina Red Devils
Weddington, NC
0.0
4.0
43
15
Pitching
Team Page
8U CP : CP Division Pitching
Pool Play
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sat
10:15 AM
Dallas:Field # 4
Carolina Hammerheads
4
CBA Copperheads Black
19
2
Sat
11:30 AM
Dallas:Field # 4
CBA Copperheads Black
6
Carolina Reds
5
3
Sat
12:45 PM
Dallas:Field # 4
Carolina Red Devils
13
Carolina Hammerheads
26
4
Sat
2:00 PM
Dallas:Field # 4
Carolina Reds
25
DB RAPTORS 8U
4
5
Sat
3:15 PM
Dallas:Field # 4
Carolina Red Devils
2
DB RAPTORS 8U
17
Gold Bracket
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sun
9:30 AM
Dallas:Field # 4
Seed #4
Carolina Hammerheads
14
Seed #5
Carolina Red Devils
12
2
Sun
10:45 AM
Dallas:Field # 4
Seed #2
Carolina Reds
20
Seed #3
DB RAPTORS 8U
5
3
Sun
12:00 PM
Dallas:Field # 4
Winner Game #1
Carolina Hammerheads
1
Seed #1
CBA Copperheads Black
17
4
Sun
1:15 PM
Dallas:Field # 4
Loser Game #1
Carolina Red Devils
5
Loser Game #2
DB RAPTORS 8U
15
5
Sun
2:30 PM
Dallas:Field # 4
Winner Game #3
CBA Copperheads Black
7
Winner Game #2
Carolina Reds
8
10U : Open
Team #
Team Name
Location
Won
Lost
Runs
Allowed
Runs
Scored
Links
1
Union County Crush-Gadd
Indian Trail, NC
4.0
0.0
4
25
Pitching
Team Page
2
Legacy Baseball
Fort Mill, SC
1.0
0.0
0
0
Pitching
Team Page
3
UCLA Cubs
Lawndale, NC
2.0
2.0
21
14
Pitching
Team Page
4
DB RAPTORS 9U
Shelby, NC
1.0
2.0
26
12
Pitching
Team Page
5
Triple Crown Lookouts
Denver, NC
3.0
1.0
4
28
Pitching
Team Page
6
Outlaws Baseball
Maiden, NC
1.0
3.0
25
20
Pitching
Team Page
7
Belmont Bandits
Belmont, NC
3.0
1.0
19
15
Pitching
Team Page
8
10u On Deck O's Weddington
Weddington, NC
2.0
2.0
12
7
Pitching
Team Page
9
DDB
Gastonia, NC
1.0
3.0
24
9
Pitching
Team Page
10
10u On Deck O's Pineville
Weddington, NC
0.0
4.0
29
4
Pitching
Team Page
11
ELITE BASEBALL 10u EBC
Forest City, NC
2.5
1.5
12
33
Pitching
Team Page
12
Elite9
Rock Hill, SC
1.5
2.5
7
16
Pitching
Team Page
10U : Open Division Pitching
Pool Play
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sat
10:00 AM
BCP:Field #1
Belmont Bandits
4
Triple Crown Lookouts
14
2
Sat
10:00 AM
Doby:Doby 3
Union County Crush-Gadd
18
10u On Deck O's Pineville
3
3
Sat
11:45 AM
BCP:Field #1
Triple Crown Lookouts
14
DDB
0
4
Sat
11:45 AM
BCP:Field #2
ELITE BASEBALL 10u EBC
17
DB RAPTORS 9U
2
5
Sat
11:45 AM
Doby:Doby 3
10u On Deck O's Pineville
1
Elite9
11
6
Sat
1:30 PM
BCP:Field #1
Outlaws Baseball
10
ELITE BASEBALL 10u EBC
16
7
Sat
1:30 PM
BCP:Field #2
UCLA Cubs
5
Belmont Bandits
11
8
Sat
1:30 PM
Doby:Doby 3
10u On Deck O's Weddington
1
Union County Crush-Gadd
7
9
Sat
3:15 PM
BCP:Field #1
Outlaws Baseball
10
UCLA Cubs
9
10
Sat
3:15 PM
BCP:Field #2
DB RAPTORS 9U
10
DDB
9
11
Sat
3:15 PM
Doby:Doby 3
10u On Deck O's Weddington
6
Elite9
5
Gold Bracket
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sun
10:00 AM
Westmoreld:Field 1
Seed #2
Union County Crush-Gadd
7
Seed #3
ELITE BASEBALL 10u EBC
3
2
Sun
11:45 AM
Westmoreld:Field 1
Seed #1
Triple Crown Lookouts
14
Seed #4
Elite9
3
3
Sun
3:15 PM
Westmoreld:Field 1
Loser Game #1
ELITE BASEBALL 10u EBC
8
Loser Game #2
Elite9
8
4
Sun
1:30 PM
Westmoreld:Field 1
Winner Game #1
Union County Crush-Gadd
10
Winner Game #2
Triple Crown Lookouts
6
Silver Bracket
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sun
10:00 AM
BCP:Field #1
Seed #6
Belmont Bandits
10
Seed #7
Outlaws Baseball
9
2
Sun
10:00 AM
BCP:Field #2
Seed #5
10u On Deck O's Weddington
8
Seed #8
DB RAPTORS 9U
3
3
Sun
11:45 AM
BCP:Field #2
Winner Game #1
Belmont Bandits
12
Winner Game #2
10u On Deck O's Weddington
9
4
Sun
1:30 PM
BCP:Field #2
Legacy Baseball
14
Loser of Game #1
Outlaws Baseball
10
Bronze Bracket
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sun
11:45 AM
BCP:Field #1
Seed #9
UCLA Cubs
16
Seed #10
DDB
6
2
Sun
1:30 PM
BCP:Field #1
Seed #10
DDB
16
Seed #11
10u On Deck O's Pineville
3
3
Sun
3:15 PM
BCP:Field #1
Seed #9
UCLA Cubs
14
Seed #11
10u On Deck O's Pineville
11
11U : Open
Team #
Team Name
Location
Won
Lost
Runs
Allowed
Runs
Scored
Links
1
11u On Deck O's Black
Pineville, NC
1.0
3.0
26
10
Pitching
Team Page
2
DB RAPTORS 11U-Justin
Shelby, NC
4.0
0.0
14
19
Pitching
Team Page
3
Carolina Bearcats
Stanley, NC
3.0
1.0
1
26
Pitching
Team Page
4
LBC Spartans
Cornelius, NC
3.0
1.0
14
19
Pitching
Team Page
5
DDB
Gastonia, NC
2.0
2.0
18
4
Pitching
Team Page
6
Outlaws
Concord, NC
2.0
2.0
16
6
Pitching
Team Page
7
LKN Hurricanes
Denver, NC
3.0
1.0
13
24
Pitching
Team Page
8
CBA Copperheads White
Huntersville, NC
0.0
4.0
26
6
Pitching
Team Page
9
SBA LKN Mustangs
Mooresville, NC
2.0
2.0
9
24
Pitching
Team Page
10
MARA 11U Travel
Charlotte, NC
2.0
2.0
3
27
Pitching
Team Page
11
Carolina Red Devils
Weddington, NC
1.0
3.0
29
9
Pitching
Team Page
12
11u On Deck O's Weddington
Pineville, NC
1.0
3.0
17
12
Pitching
Team Page
11U : Open Division Pitching
Pool Play
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sat
9:00 AM
BCP:Field #3
SBA LKN Mustangs
19
Carolina Red Devils
0
2
Sat
9:00 AM
Dallas:Field # 3
Carolina Bearcats
15
CBA Copperheads White
0
3
Sat
10:45 AM
BCP:Field #3
SBA LKN Mustangs
5
LBC Spartans
9
4
Sat
10:45 AM
Dallas:Field # 3
CBA Copperheads White
6
11u On Deck O's Weddington
11
5
Sat
12:30 PM
BCP:Field #3
Carolina Red Devils
9
LBC Spartans
10
6
Sat
12:30 PM
Dallas:Field # 3
11u On Deck O's Weddington
1
Carolina Bearcats
11
7
Sat
2:15 PM
BCP:Field #3
Outlaws
3
DDB
4
8
Sat
2:15 PM
Dallas:Field # 3
11u On Deck O's Black
6
DB RAPTORS 11U-Justin
10
9
Sat
4:00 PM
BCP:Field #3
Outlaws
3
MARA 11U Travel
12
10
Sat
4:00 PM
Dallas:Field # 3
LKN Hurricanes
16
11u On Deck O's Black
4
11
Sat
5:45 PM
BCP:Field #3
MARA 11U Travel
15
DDB
0
12
Sat
5:45 PM
Dallas:Field # 3
LKN Hurricanes
8
DB RAPTORS 11U-Justin
9
Gold Bracket
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sun
9:00 AM
Westmoreld:Field 2
Seed #2
MARA 11U Travel
3
Seed #3
DB RAPTORS 11U-Justin
11
2
Sun
10:45 AM
Westmoreld:Field 2
Seed #1
Carolina Bearcats
10
Seed #4
LBC Spartans
11
3
Sun
2:15 PM
Westmoreld:Field 2
Loser Game #1
MARA 11U Travel
2
Loser Game #2
Carolina Bearcats
6
4
Sun
12:30 PM
Westmoreld:Field 2
Winner Game #1
DB RAPTORS 11U-Justin
12
Winner Game #2
LBC Spartans
4
Silver Bracket
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sun
10:00 AM
Dallas:Field # 3
Seed #6
LKN Hurricanes
14
Seed #7
11u On Deck O's Weddington
4
2
Sun
11:45 AM
Dallas:Field # 3
Seed #5
SBA LKN Mustangs
11
Seed #8
DDB
9
3
Sun
3:15 PM
Dallas:Field # 3
Loser Game #1
11u On Deck O's Weddington
3
Loser Game #2
DDB
13
4
Sun
1:30 PM
Dallas:Field # 3
Winner Game #1
LKN Hurricanes
11
Winner Game #2
SBA LKN Mustangs
3
Bronze Bracket
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sun
10:00 AM
BCP:Field #3
Seed #10
11u On Deck O's Black
14
Seed #11
CBA Copperheads White
6
2
Sun
11:45 AM
BCP:Field #3
Seed #9
Outlaws
9
Seed #12
Carolina Red Devils
4
3
Sun
3:15 PM
BCP:Field #3
Loser Game #1
CBA Copperheads White
4
Loser Game #2
Carolina Red Devils
16
4
Sun
1:30 PM
BCP:Field #3
Winner Game #1
11u On Deck O's Black
4
Winner Game #2
Outlaws
14
11U : Sunday
1 Day
Team #
Team Name
Location
Won
Lost
Runs
Allowed
Runs
Scored
Links
1
Carolina Reapers
Fort Mill, SC
0.0
2.0
20
8
Pitching
Team Page
2
Piedmont Militia
rock hill, SC
3.0
0.0
7
18
Pitching
Team Page
3
11u On Deck O's Orange
Pineville, NC
1.0
2.0
16
14
Pitching
Team Page
4
Team Warstic 11U Wolf Clan
DAVIDSON, NC
1.0
1.0
15
18
Pitching
Team Page
11U : Sunday Division Pitching
Pool Play
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sun
9:00 AM
Doby:Doby 2
Carolina Reapers
3
Piedmont Militia
8
2
Sun
10:45 AM
Doby:Doby 2
Piedmont Militia
10
11u On Deck O's Orange
4
3
Sun
12:30 PM
Doby:Doby 2
Carolina Reapers
5
Team Warstic 11U Wolf Clan
12
4
Sun
2:15 PM
Doby:Doby 2
11u On Deck O's Orange
10
Team Warstic 11U Wolf Clan
6
Gold Bracket
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sun
4:00 PM
Doby:Doby 2
Seed #1
Piedmont Militia
6
Seed #2
11u On Deck O's Orange
5
12U : North
Sunday Only
Team #
Team Name
Location
Won
Lost
Runs
Allowed
Runs
Scored
Links
1
Davie White Sox
Mocksville, NC
1.0
1.0
19
12
Pitching
Team Page
2
Aces - Hartsell
Oakboro, NC
1.0
2.0
7
16
Pitching
Team Page
3
LBC HammerHeads
Cornelius, NC
2.0
1.0
4
15
Pitching
Team Page
4
Carolina Heat 12u
Landis, NC
0.0
2.0
20
7
Pitching
Team Page
5
Mooresville Legends
Mooresville, NC
1.0
1.0
14
6
Pitching
Team Page
6
12u On Deck O's Weddington
Weddington, NC
0.0
2.0
17
6
Pitching
Team Page
7
Fury Baseball
Asheboro, NC
3.0
0.0
6
18
Pitching
Team Page
8
CBA Copperheads Red
Mooresville, NC
2.0
1.0
10
17
Pitching
Team Page
12U : North Division Pitching
Pool Play
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sun
9:00 AM
Westmoreld:Field 3
LBC HammerHeads
4
Aces - Hartsell
3
2
Sun
9:00 AM
Westmoreld:Field 4
Mooresville Legends
4
12u On Deck O's Weddington
2
3
Sun
10:45 AM
Westmoreld:Field 3
Davie White Sox
3
Aces - Hartsell
13
4
Sun
10:45 AM
Westmoreld:Field 4
Mooresville Legends
2
Fury Baseball
12
5
Sun
12:30 PM
Westmoreld:Field 3
LBC HammerHeads
11
Carolina Heat 12u
1
6
Sun
12:30 PM
Westmoreld:Field 4
12u On Deck O's Weddington
4
CBA Copperheads Red
13
7
Sun
2:15 PM
Westmoreld:Field 3
Davie White Sox
9
Carolina Heat 12u
6
8
Sun
2:15 PM
Westmoreld:Field 4
Fury Baseball
6
CBA Copperheads Red
4
Gold Bracket
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sun
4:00 PM
Westmoreld:Field 3
Seed #1
LBC HammerHeads
2
Seed #2
Fury Baseball
19
Silver Bracket
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sun
4:00 PM
Westmoreld:Field 4
Seed #3
Aces - Hartsell
3
Seed #4
CBA Copperheads Red
19
12U : South
Sunday Only
Team #
Team Name
Location
Won
Lost
Runs
Allowed
Runs
Scored
Links
1
DB RAPTORS 12U DUBS
Gastonia, NC
3.0
0.0
5
17
Pitching
Team Page
2
Fort Mill Fury
Fort Mill, SC
0.0
2.0
17
5
Pitching
Team Page
3
Carolina Cannons
Fort Mill, SC
2.0
1.0
9
19
Pitching
Team Page
4
Team Carolina
Charlotte, NC
0.0
2.0
22
6
Pitching
Team Page
5
Belmont Bandits
Belmont, NC
2.0
1.0
5
21
Pitching
Team Page
6
ELITE BASEBALL 12U EBC
Forest City, NC
1.0
1.0
19
9
Pitching
Team Page
7
Dirtbags Charlotte
Matthews, NC
1.0
2.0
5
14
Pitching
Team Page
8
T24 Gamecocks Comer
Lake Wylie, SC
3.0
0.0
2
15
Pitching
Team Page
9
12u On Deck O's Black
Pineville, NC
1.0
1.0
14
9
Pitching
Team Page
10
Belmont Bandits - McCarn
Belmont, NC
0.0
2.0
19
2
Pitching
Team Page
11
12u On Deck O's Orange
Pineville, NC
1.0
2.0
13
13
Pitching
Team Page
12U : South Division Pitching
Pool Play
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sun
9:00 AM
M. Rivers:Martha Rivers 1
DB RAPTORS 12U DUBS
13
Fort Mill Fury
3
2
Sun
9:00 AM
M. Rivers:Martha Rivers 2
12u On Deck O's Black
9
Belmont Bandits - McCarn
2
3
Sun
10:45 AM
M. Rivers:Martha Rivers 1
Carolina Cannons
2
DB RAPTORS 12U DUBS
4
4
Sun
10:45 AM
M. Rivers:Martha Rivers 2
12u On Deck O's Black
0
Dirtbags Charlotte
12
5
Sun
10:45 AM
M. Rivers:Martha Rivers 3
Team Carolina
3
Belmont Bandits
11
6
Sun
12:30 PM
M. Rivers:Martha Rivers 1
Fort Mill Fury
2
ELITE BASEBALL 12U EBC
4
7
Sun
12:30 PM
M. Rivers:Martha Rivers 2
Belmont Bandits - McCarn
0
T24 Gamecocks Comer
10
8
Sun
12:30 PM
M. Rivers:Martha Rivers 3
Team Carolina
3
12u On Deck O's Orange
11
9
Sun
2:15 PM
M. Rivers:Martha Rivers 1
ELITE BASEBALL 12U EBC
5
Carolina Cannons
17
10
Sun
2:15 PM
M. Rivers:Martha Rivers 2
T24 Gamecocks Comer
5
Dirtbags Charlotte
2
11
Sun
2:15 PM
M. Rivers:Martha Rivers 3
Belmont Bandits
10
12u On Deck O's Orange
2
Gold Bracket
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sun
4:00 PM
M. Rivers:Martha Rivers 2
Seed #1
T24 Gamecocks Comer
10
Seed #2
Belmont Bandits
2
Silver Bracket
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sun
4:00 PM
M. Rivers:Martha Rivers 1
Seed #3
DB RAPTORS 12U DUBS
5
Seed #4
Dirtbags Charlotte
4
Bronze Bracket
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sun
4:00 PM
M. Rivers:Martha Rivers 3
Seed #5
Carolina Cannons
14
Seed #6
12u On Deck O's Orange
0
13U 90 : 60/90
Team #
Team Name
Location
Won
Lost
Runs
Allowed
Runs
Scored
Links
1
WCW 13U BLACK
Lenoir, NC
4.0
0.0
12
22
Pitching
Team Page
2
Pineville Blue Sox
Charlotte, NC
0.0
2.0
0
0
Pitching
Team Page
3
DB RAPTORS 13u
Gastonia, NC
2.0
2.0
15
10
Pitching
Team Page
4
Vision-RED
Waxhaw, NC
2.0
2.0
12
20
Pitching
Team Page
5
NC Stars 13U
Bessemer City, NC
2.0
0.0
6
30
Pitching
Team Page
6
Athletes Lab 2025/2026
Hickory, NC
1.0
3.0
20
20
Pitching
Team Page
7
WCW 13U Red
Lenoir, NC
1.0
3.0
18
13
Pitching
Team Page
8
Charlotte Aggies Bulldogs
Charlotte, NC
1.0
3.0
35
15
Pitching
Team Page
9
POWERHOUSE BASEBALL
Gastonia, NC
3.0
1.0
29
17
Pitching
Team Page
13U 90 : 60/90 Division Pitching
Pool Play
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sat
9:00 AM
Dallas:Field # 1
Charlotte Aggies Bulldogs
12
POWERHOUSE BASEBALL
13
2
Sat
9:00 AM
Dallas:Field # 2
Vision-RED
3
NC Stars 13U
8
3
Sat
10:45 AM
Dallas:Field # 1
Charlotte Aggies Bulldogs
3
NC Stars 13U
22
4
Sat
10:45 AM
Dallas:Field # 2
Vision-RED
17
POWERHOUSE BASEBALL
4
5
Sat
12:30 PM
Dallas:Field # 1
WCW 13U BLACK
12
Athletes Lab 2025/2026
10
6
Sat
12:30 PM
Dallas:Field # 2
WCW 13U Red
5
DB RAPTORS 13u
8
7
Sat
2:15 PM
Dallas:Field # 1
DB RAPTORS 13u
2
WCW 13U BLACK
10
8
Sat
2:15 PM
Dallas:Field # 2
WCW 13U Red
8
Athletes Lab 2025/2026
10
Gold Bracket
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sun
10:00 AM
Dallas:Field # 2
Seed #2
Vision-RED
16
Seed #3
DB RAPTORS 13u
1
2
Sun
11:45 AM
Dallas:Field # 2
Seed #1
WCW 13U BLACK
8
Seed #4
Athletes Lab 2025/2026
2
3
Sun
3:15 PM
Dallas:Field # 2
Loser Game #1
DB RAPTORS 13u
11
Loser Game #2
Athletes Lab 2025/2026
2
4
Sun
1:30 PM
Dallas:Field # 2
Winner Game #1
Vision-RED
4
Winner Game #2
WCW 13U BLACK
5
Silver Bracket
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sun
10:00 AM
Doby:Doby 1
Seed #6
WCW 13U Red
8
Seed #7
Charlotte Aggies Bulldogs
7
2
Sun
11:45 AM
Doby:Doby 1
Winner of Game #1
WCW 13U Red
7
Seed #5
POWERHOUSE BASEBALL
12
3
Sun
1:30 PM
Doby:Doby 1
Loser of Game #1
Charlotte Aggies Bulldogs
12
Pineville Blue Sox
11
4
Sun
3:15 PM
Doby:Doby 1
#5 Seed
POWERHOUSE BASEBALL
8
Pineville Blue Sox
3
14U : Sunday
1 Day
Team #
Team Name
Location
Won
Lost
Runs
Allowed
Runs
Scored
Links
1
Dallas Drillers
Gastonia, NC
1.0
1.0
11
7
Pitching
Team Page
2
Union County Crush - DeVore
Monroe, NC
3.0
0.0
8
15
Pitching
Team Page
3
South Rowan Hammerheads
Salisbury, NC
0.0
2.0
12
7
Pitching
Team Page
4
DB RAPTORS 14U
Shelby, NC
0.0
2.0
6
4
Pitching
Team Page
5
Sandlot Baseball Club
Lexington, NC
2.0
1.0
5
9
Pitching
Team Page
14U : Sunday Division Pitching
Pool Play
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sun
9:00 AM
Dallas:Field # 1
Dallas Drillers
4
Union County Crush - DeVore
9
2
Sun
10:30 AM
Dallas:Field # 1
Union County Crush - DeVore
6
South Rowan Hammerheads
4
3
Sun
12:00 PM
Dallas:Field # 1
Dallas Drillers
3
DB RAPTORS 14U
2
4
Sun
1:30 PM
Dallas:Field # 1
South Rowan Hammerheads
3
Sandlot Baseball Club
6
5
Sun
3:00 PM
Dallas:Field # 1
DB RAPTORS 14U
2
Sandlot Baseball Club
3
Gold Bracket
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sun
4:30 PM
Dallas:Field # 1
Seed #1
Sandlot Baseball Club
1
Seed #2
Union County Crush - DeVore
11
Home
|
Upcoming Tournaments
|
Baseball
|
Softball
|
Browser Info
© Copyright , Top Gun. All Rights Reserved.