Login
Coach/Team Administrator and not yet registered?
Register
Home
All-Star All-American Games
Upcoming Tournaments
Baseball
Softball
Umpire Registration
501 ( c ) (3)
Insurance
Sponsors
About Us
Store Front
Baseball All-Star Players Invited This Week
Baseball All-Star Who's Playing
Baseball All-American Players Invited
Baseball All-American Who's Playing
Softball Players Invited This Week
Softball Who's Playing
Softball Skills Competitions
All-American Top 100 Combine Info
Tournaments
Team Pages
Tournaments
Team Pages
501 ( C ) 3 FAQ
501 C 3 What To Do Next
Team Insurance
Purchase Insurance
Insurance NOT Accepted
Policies
About Us
Meet the Staff
Purchase All-Star All-American Apparel
Top Gun Merchandise
Top Gun "SPRING WORLD SERIES" " TRIPLE POINTS"
May 5 - 6 in Triangle Region, NC
WEATHER ALERT!
Last Updated 05/03/2018 6:07 AM
Playing Locations
8U: Knightdale
9U: Dunn
10U: Dunn
11U: Sanford
12UD1 & D2: Wake Forest
12UD3: Wake Forest & Knightdale
13U80D2: Sanford
13U80D3: Apex
13U90: Apex
14U: Apex & Wake Forest
15U: Knightdale & Wake Forest
General Alert
Last Updated 05/03/2018 6:07 AM
"TOP GUN-USA"
"EASTERN"
"SPRING WORLD SERIES"
"TRIPLE POINTS"
Compare our Prices on our events.
.
All teams need to make sure that you have an updated roster online prior to this weekend's tournament. If you need assistance, please email or call the Tournament Director and they will be happy to help you complete this process. All teams must have a current insurance policy naming Top Gun Sports as additionally insured on file with the Top Gun Office prior to the start of the event.
All teams should be at the facility at least 1 hour before the scheduled game time.
Coaches - Please have your teams prepared to start their games earlier than the scheduled game time.
Show Games for a Single Division
Show Games for a Specific Team
Show All Games
Printable Version:
Color
B&W
Gray
Complex Addresses and Directions
CLTP
Clarence Lee Tart Park
1300 S. Elm Ave Dunn, NC 28334
KCP
Knightdale Community Park
100 Bryan Chalk Lane Knightdale, NC 27545
MC
Middle Creek Community Park
151 Middle Creek Park Ave. Apex, NC 27519
Municipal
Municipal Park
1204 N. Johnston St. Benson, NC 27504
TF
The Factory
1839 S. Main St. Wake Forest, NC 27587
TRP
Tramway Road Park
2301 Tramway Road Sanford, NC 27332
TP
Tyler Park
803 W. Harnett Street Dunn, NC 28334
8U CP : CoachPitch
Random Pool Play, Gold/Silver Bracket! Pool games 1hr 15min time limit, Championship games 1hr 30min time limit.
Team #
Team Name
Location
Won
Lost
Runs
Allowed
Runs
Scored
Links
1
East Coast Elite
Benson, NC
2.0
2.0
20
24
Pitching
Team Page
2
Dirtbags East 8u
Greenville, NC
2.0
2.0
15
37
Pitching
Team Page
3
Cleveland Wildcats 8U Red & Black
Clayton, NC
0.0
4.0
43
9
Pitching
Team Page
4
North Wake FUNGO 8u
Raleigh, NC
2.0
2.0
21
7
Pitching
Team Page
5
JoCo Spartans (8U)
Smithfield/Clayton, NC
2.0
2.0
21
18
Pitching
Team Page
6
Youngsville Phantoms
Youngsville, NC
3.0
1.0
14
35
Pitching
Team Page
7
NCDB Rivercats
Raleigh, NC
4.0
0.0
6
34
Pitching
Team Page
8
Carolina Thunder
Clayton, NC
1.0
3.0
30
10
Pitching
Team Page
9
GBI 8u Express
Garner, NC
2.0
2.0
26
23
Pitching
Team Page
10
Granville Rays
Creedmoor, NC
2.0
2.0
31
30
Pitching
Team Page
8U CP : CoachPitch Division Pitching
Pool Play
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sat
8:30 AM
KCP:Field 2
Youngsville Phantoms
12
North Wake FUNGO 8u
2
2
Sat
8:30 AM
KCP:Field 4
NCDB Rivercats
25
Cleveland Wildcats 8U Red & Black
1
3
Sat
10:00 AM
KCP:Field 2
North Wake FUNGO 8u
5
NCDB Rivercats
9
4
Sat
10:00 AM
KCP:Field 4
Granville Rays
12
Youngsville Phantoms
23
5
Sat
11:30 AM
KCP:Field 2
JoCo Spartans (8U)
10
Carolina Thunder
9
6
Sat
11:30 AM
KCP:Field 4
Cleveland Wildcats 8U Red & Black
8
Granville Rays
18
7
Sat
1:00 PM
KCP:Field 2
Carolina Thunder
1
East Coast Elite
20
8
Sat
2:30 PM
KCP:Field 2
GBI 8u Express
12
JoCo Spartans (8U)
8
9
Sat
4:00 PM
KCP:Field 2
East Coast Elite
4
Dirtbags East 8u
19
10
Sat
5:30 PM
KCP:Field 2
Dirtbags East 8u
18
GBI 8u Express
11
Gold Bracket
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sun
9:00 AM
KCP:Field 2
Seed #4
East Coast Elite
11
Seed #5
JoCo Spartans (8U)
17
2
Sun
9:00 AM
KCP:Field 3
Seed #3
Dirtbags East 8u
3
Seed #6
GBI 8u Express
11
3
Sun
10:45 AM
KCP:Field 2
Winner Game #1
JoCo Spartans (8U)
7
Seed #1
NCDB Rivercats
20
4
Sun
10:45 AM
KCP:Field 3
Winner Game #2
GBI 8u Express
1
Seed #2
Youngsville Phantoms
7
5
Sun
12:15 PM
KCP:Field 2
Loser Game #1
East Coast Elite
20
Loser Game #2
Dirtbags East 8u
15
6
Sun
1:45 PM
KCP:Field 2
Winner Game #3
NCDB Rivercats
8
Winner Game #4
Youngsville Phantoms
5
7
Sun
3:15 PM
KCP:Field 2
Loser Game #3
JoCo Spartans (8U)
Loser Game #4 (If Needed)
GBI 8u Express
Silver Bracket
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sun
9:00 AM
KCP:Field 4
Seed #8
North Wake FUNGO 8u
19
Seed #9
Carolina Thunder
6
2
Sun
10:45 AM
KCP:Field 4
Seed #7
Granville Rays
14
Seed #10
Cleveland Wildcats 8U Red & Black
2
3
Sun
12:15 PM
KCP:Field 3
Loser Game #1
Carolina Thunder
12
Loser Game #2
Cleveland Wildcats 8U Red & Black
11
4
Sun
12:15 PM
KCP:Field 4
Winner Game #1
North Wake FUNGO 8u
11
Winner Game #2
Granville Rays
4
9U : 46/65(Mod)
Random Pool Play, Gold Bracket! Pool games 1hr 45min time limit, Championship games 2hr time limit.
Team #
Team Name
Location
Won
Lost
Runs
Allowed
Runs
Scored
Links
1
Carolina Freedom
Fuquay Varina, NC
2.0
2.0
18
12
Pitching
Team Page
2
GBI 9U Express
Garner, NC
2.0
3.0
15
10
Pitching
Team Page
3
North Wake Warriors
Raleigh, NC
4.0
0.0
8
19
Pitching
Team Page
4
Carolina Armor
Wake Forest, NC
2.0
2.0
17
22
Pitching
Team Page
5
Carolina Raiders
Dunn, NC
1.0
3.0
26
17
Pitching
Team Page
6
JoCo Spartans(9U)
Smithfield, NC
1.0
2.0
16
20
Pitching
Team Page
9U : 46/65(Mod) Division Pitching
Pool Play
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sat
8:30 AM
TP:Field #1
Carolina Freedom
8
GBI 9U Express
6
2
Sat
8:30 AM
TP:Field #2
Carolina Raiders
5
Carolina Armor
18
3
Sat
10:30 AM
TP:Field #1
North Wake Warriors
12
Carolina Freedom
4
4
Sat
10:30 AM
TP:Field #2
JoCo Spartans(9U)
8
Carolina Raiders
12
5
Sat
12:30 PM
TP:Field #1
GBI 9U Express
4
North Wake Warriors
7
6
Sat
12:30 PM
TP:Field #2
Carolina Armor
4
JoCo Spartans(9U)
12
Gold Bracket
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sun
8:30 AM
TP:Field #1
Seed #4
Carolina Freedom
10
Seed #5
Carolina Raiders
9
2
Sun
8:30 AM
TP:Field #2
Seed #3
Carolina Armor
3
Seed #6
GBI 9U Express
13
3
Sun
10:45 AM
TP:Field #1
Winner Game #1
Carolina Freedom
2
Seed #1
North Wake Warriors
10
4
Sun
10:45 AM
TP:Field #2
Winner Game #2
GBI 9U Express
16
Seed #2
JoCo Spartans(9U)
1
5
Sun
12:45 PM
TP:Field #1
Loser Game #1
Carolina Raiders
6
Loser Game #2
Carolina Armor
11
6
Sun
2:45 PM
TP:Field #1
Winner Game #3
North Wake Warriors
7
Winner Game #4
GBI 9U Express
3
7
Sun
4:45 PM
TP:Field #1
Winner Game #5
JoCo Spartans(9U)
10U : 46/65 (D3)
Random Pool Play, Gold/Silver Bracket! Pool games 1hr 45min time limit, Championship games 2hr time limit.
Team #
Team Name
Location
Won
Lost
Runs
Allowed
Runs
Scored
Links
1
Cleveland Wildcats
Garner, NC
4.0
0.0
3
37
Pitching
Team Page
2
Sanford Buzz 10U
Sanford, NC
3.0
1.0
20
22
Pitching
Team Page
3
Cleveland Hustle
Clayton, NC
3.0
1.0
23
21
Pitching
Team Page
4
Davie White Sox
Mocksville, NC
1.0
3.0
22
13
Pitching
Team Page
5
HYAA Hawks
Hillsborough, NC
1.0
3.0
28
25
Pitching
Team Page
6
North Wake Rough Riders
Raleigh, NC
1.0
3.0
26
16
Pitching
Team Page
7
10U Orange County Crushers
Chapel Hill, NC
2.0
2.0
14
21
Pitching
Team Page
8
Apex Destroyers
Apex, NC
0.0
4.0
36
4
Pitching
Team Page
9
Carolina Raiders
Clinton, NC
3.0
1.0
12
25
Pitching
Team Page
10U : 46/65 (D3) Division Pitching
Pool Play
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sat
8:30 AM
CLTP:Blue
Carolina Raiders
9
Cleveland Hustle
5
2
Sat
8:30 AM
CLTP:Purple
Apex Destroyers
0
Cleveland Wildcats
23
3
Sat
10:30 AM
CLTP:Blue
North Wake Rough Riders
7
Carolina Raiders
16
4
Sat
10:30 AM
CLTP:Purple
Cleveland Wildcats
14
Davie White Sox
3
5
Sat
12:30 PM
CLTP:Blue
Cleveland Hustle
16
HYAA Hawks
14
6
Sat
12:30 PM
CLTP:Purple
10U Orange County Crushers
13
Apex Destroyers
4
7
Sat
2:30 PM
CLTP:Blue
Sanford Buzz 10U
10
North Wake Rough Riders
9
8
Sat
2:30 PM
CLTP:Purple
Davie White Sox
10
10U Orange County Crushers
8
9
Sat
4:30 PM
CLTP:Blue
HYAA Hawks
11
Sanford Buzz 10U
12
Gold Bracket
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sun
12:45 PM
CLTP:Blue
Seed #4
10U Orange County Crushers
13
Seed #5
Davie White Sox
12
2
Sun
2:45 PM
CLTP:Purple
Seed #2
Carolina Raiders
9
Seed #3
Sanford Buzz 10U
12
3
Sun
2:45 PM
CLTP:Blue
Winner Game #1
10U Orange County Crushers
0
Seed #1
Cleveland Wildcats
17
4
Sun
4:45 PM
CLTP:Purple
Loser Game #1
Davie White Sox
2
Loser Game #2
Carolina Raiders
9
5
Sun
4:45 PM
CLTP:Blue
Winner Game #3
Cleveland Wildcats
19
Winner Game #2
Sanford Buzz 10U
0
Silver Bracket
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sun
8:30 AM
CLTP:Blue
Seed #7
North Wake Rough Riders
15
Seed #8
HYAA Hawks
16
2
Sun
8:30 AM
CLTP:Purple
Seed #6
Cleveland Hustle
17
Seed #9
Apex Destroyers
6
3
Sun
10:45 AM
CLTP:Blue
Loser Game #1
North Wake Rough Riders
14
Loser Game #2
Apex Destroyers
3
4
Sun
10:45 AM
CLTP:Purple
Winner Game #1
HYAA Hawks
8
Winner Game #2
Cleveland Hustle
11
10U : 46/65 Open
Random Pool Play, Gold/Silver Bracket! Pool games 1hr 45min time limit, Championship games 2hr time limit.
Team #
Team Name
Location
Won
Lost
Runs
Allowed
Runs
Scored
Links
1
Sandhills Stingrays
Aberdeen, NC
0.0
3.0
19
10
Pitching
Team Page
2
South Wake Storm 10U
Fuquay Varina, NC
1.0
2.0
22
13
Pitching
Team Page
3
East Carolina Bombers
Farmville, NC
2.0
2.0
13
10
Pitching
Team Page
4
Area Stars-Stanton
Fayetteville, NC
2.0
3.0
13
19
Pitching
Team Page
5
Wendell Knights
Wendell, NC
2.0
2.0
17
6
Pitching
Team Page
6
Carolina Armor - Blue
Rolesville, NC
1.0
3.0
11
14
Pitching
Team Page
7
Alamance Patriots
Whitsett, NC
3.0
1.0
10
23
Pitching
Team Page
8
Youngsville Heat
Louisburg, NC
3.0
0.0
10
15
Pitching
Team Page
9
Carolina Thunder
Bahama, NC
3.0
1.0
12
17
Pitching
Team Page
10U : 46/65 Open Division Pitching
Pool Play
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sat
8:30 AM
TP:Field #3
South Wake Storm 10U
11
Area Stars-Stanton
10
2
Sat
10:30 AM
TP:Field #3
Carolina Armor - Blue
12
South Wake Storm 10U
2
3
Sat
12:30 PM
TP:Field #3
Area Stars-Stanton
9
Carolina Armor - Blue
2
4
Sat
2:30 PM
TP:Field #1
Carolina Thunder
9
Wendell Knights
3
5
Sat
2:30 PM
TP:Field #2
Sandhills Stingrays
2
Youngsville Heat
6
6
Sat
2:30 PM
TP:Field #3
East Carolina Bombers
2
Alamance Patriots
10
7
Sat
4:30 PM
TP:Field #1
Youngsville Heat
9
Carolina Thunder
8
8
Sat
4:30 PM
TP:Field #2
Alamance Patriots
13
Sandhills Stingrays
8
9
Sat
4:30 PM
TP:Field #3
Wendell Knights
3
East Carolina Bombers
8
Gold Bracket
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sun
8:30 AM
TP:Field #3
Seed #4
Carolina Thunder
13
Seed #5
Area Stars-Stanton
3
2
Sun
10:45 AM
TP:Field #3
Seed #2
Youngsville Heat
8
Seed #3
Carolina Armor - Blue
5
3
Sun
12:45 PM
TP:Field #3
Winner Game #1
Carolina Thunder
11
Seed #1
Alamance Patriots
9
4
Sun
12:45 PM
TP:Field #2
Loser Game #1
Area Stars-Stanton
15
Loser Game #2
Carolina Armor - Blue
5
5
Sun
2:45 PM
TP:Field #3
Winner Game #3
Carolina Thunder
Winner Game #2
Youngsville Heat
6
Sun
2:45 PM
TP:Field #2
Winner Game #4
Area Stars-Stanton
6
Loser Game #3 (If Needed)
Alamance Patriots
8
Silver Bracket
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sun
8:30 AM
CLTP:Yellow
Seed #7
South Wake Storm 10U
7
Seed #8
Wendell Knights
11
2
Sun
10:45 AM
CLTP:Yellow
Seed #6
East Carolina Bombers
13
Seed #9
Sandhills Stingrays
12
3
Sun
12:45 PM
CLTP:Purple
Loser Game #1
South Wake Storm 10U
Loser Game #2
Sandhills Stingrays
4
Sun
12:45 PM
CLTP:Yellow
Winner Game #1
Wendell Knights
17
Winner Game #2
East Carolina Bombers
3
11U : 50/70 (D1)
Random Pool Play, Gold Bracket! Pool games 1hr 45min time limit, Championship games 2hr time limit.
Team #
Team Name
Location
Won
Lost
Runs
Allowed
Runs
Scored
Links
1
Team Ghost
Fayetteville, NC
1.0
3.0
38
22
Pitching
Team Page
2
Cleveland Wildcats Elite
Clayton, NC
3.0
1.0
8
21
Pitching
Team Page
3
NCDB RiverCats
Raleigh, NC
3.0
1.0
21
34
Pitching
Team Page
4
NSA 06 Elite
St. Pauls, NC
1.0
3.0
22
12
Pitching
Team Page
11U : 50/70 (D1) Division Pitching
Pool Play
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sat
2:00 PM
TRP:Field #3
Team Ghost
11
NSA 06 Elite
12
2
Sat
2:00 PM
TRP:Field #4
Cleveland Wildcats Elite
10
NCDB RiverCats
8
3
Sat
4:00 PM
TRP:Field #3
NCDB RiverCats
26
Team Ghost
11
4
Sat
4:00 PM
TRP:Field #4
NSA 06 Elite
0
Cleveland Wildcats Elite
11
Gold Bracket
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sun
12:45 PM
TRP:Field #4
Seed #2
NCDB RiverCats
14
Seed #3
NSA 06 Elite
9
2
Sun
12:45 PM
TRP:Field #3
Seed #1
Cleveland Wildcats Elite
11
Seed #4
Team Ghost
5
3
Sun
2:45 PM
TRP:Field #4
Loser Game #1
NSA 06 Elite
2
Loser Game #2
Team Ghost
12
4
Sun
2:45 PM
TRP:Field #3
Winner Game #1
NCDB RiverCats
9
Winner Game #2
Cleveland Wildcats Elite
5
11U : 50/70 (D2)
Random Pool Play, Gold Bracket! Pool games 1hr 45min time limit, Championship games 2hr time limit.
Team #
Team Name
Location
Won
Lost
Runs
Allowed
Runs
Scored
Links
1
North Wake Fungo
Raleigh, NC
3.0
1.0
8
25
Pitching
Team Page
2
Dirt Devils
Sanford, NC
3.0
1.0
9
16
Pitching
Team Page
3
The Core Baseball
Leland, NC
0.0
4.0
20
7
Pitching
Team Page
4
Alamance Angels
Burlington, NC
2.0
2.0
21
10
Pitching
Team Page
11U : 50/70 (D2) Division Pitching
Pool Play
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sat
10:00 AM
TRP:Field #3
North Wake Fungo
11
The Core Baseball
2
2
Sat
10:00 AM
TRP:Field #4
Dirt Devils
7
Alamance Angels
4
3
Sat
12:00 PM
TRP:Field #3
Alamance Angels
6
North Wake Fungo
14
4
Sat
12:00 PM
TRP:Field #4
The Core Baseball
5
Dirt Devils
9
Gold Bracket
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sun
8:30 AM
TRP:Field #3
Seed #2
Dirt Devils
8
Seed #3
The Core Baseball
4
2
Sun
8:30 AM
TRP:Field #4
Seed #1
North Wake Fungo
4
Seed #4
Alamance Angels
11
3
Sun
10:45 AM
TRP:Field #3
Loser Game #1
The Core Baseball
10
Loser Game #2
North Wake Fungo
14
4
Sun
10:45 AM
TRP:Field #4
Winner Game #1
Dirt Devils
8
Winner Game #2
Alamance Angels
9
12U : 50/70 (D3)
Random Pool Play, Gold/Silver/Bronze Bracket! Pool games 1hr 45min time limit, Championship games 2hr time limit.
Team #
Team Name
Location
Won
Lost
Runs
Allowed
Runs
Scored
Links
1
Gettin Dirty
Princeton, NC
2.0
2.0
10
4
Pitching
Team Page
2
North Wake Hurricanes
Raleigh, NC
2.0
2.0
11
18
Pitching
Team Page
3
Carolina Stars
Broadway, NC
2.0
2.0
26
16
Pitching
Team Page
4
RBI Raptors 12u Green
Clayton, NC
2.0
2.0
17
13
Pitching
Team Page
5
Trent River Stingrays
New Bern, NC
4.0
1.0
17
30
Pitching
Team Page
6
Carolina Raiders
Newton Grove, NC
2.0
2.0
10
13
Pitching
Team Page
7
Hammerheads-Purple
Clayton, NC
1.0
3.0
21
19
Pitching
Team Page
8
Carolina Yankees
Benson , NC
4.0
0.0
9
30
Pitching
Team Page
9
Titans
Youngsville, NC
1.0
3.0
27
14
Pitching
Team Page
10
North Raleigh Tsunami
Raleigh, NC
1.0
3.0
21
11
Pitching
Team Page
11
Southwestern Wake Sliders
Fuquay Varina, NC
2.0
2.0
18
14
Pitching
Team Page
12
Durham Blues (12u)
Durham, NC
2.0
2.0
9
9
Pitching
Team Page
13
Zone Select 12U
Rolesville, NC
1.0
2.0
15
19
Pitching
Team Page
14
Wayne County Arsenal
Goldsboro, NC
3.0
1.0
15
22
Pitching
Team Page
15
Corinth Pirates
Zebulon, NC
2.0
1.0
9
31
Pitching
Team Page
16
Clayton Stampede
Clayton, NC
1.0
3.0
26
17
Pitching
Team Page
17
North Wake River Hounds
Wake Forest, NC
0.0
4.0
27
11
Pitching
Team Page
18
Carolina Pilots
Wilson, NC
4.0
1.0
16
13
Pitching
Team Page
12U : 50/70 (D3) Division Pitching
Pool Play
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sat
8:30 AM
KCP:Field 3
Southwestern Wake Sliders
5
RBI Raptors 12u Green
12
2
Sat
8:30 AM
TF:Field 1
Durham Blues (12u)
4
Gettin Dirty
3
3
Sat
8:30 AM
TF:Field 2
North Wake Hurricanes
9
Clayton Stampede
3
4
Sat
10:30 AM
KCP:Field 3
Titans
6
Southwestern Wake Sliders
9
5
Sat
10:30 AM
TF:Field 1
Carolina Stars
6
Durham Blues (12u)
5
6
Sat
10:30 AM
TF:Field 2
Hammerheads-Purple
8
North Wake Hurricanes
9
7
Sat
12:30 PM
KCP:Field 3
RBI Raptors 12u Green
1
Carolina Yankees
12
8
Sat
12:30 PM
TF:Field 1
Gettin Dirty
1
Carolina Raiders
6
9
Sat
12:30 PM
TF:Field 2
Clayton Stampede
14
Wayne County Arsenal
17
10
Sat
1:00 PM
KCP:Field 4
Zone Select 12U
5
Corinth Pirates
12
11
Sat
2:30 PM
KCP:Field 3
Carolina Yankees
18
Titans
8
12
Sat
2:30 PM
TF:Field 1
Trent River Stingrays
21
Carolina Stars
10
13
Sat
2:30 PM
TF:Field 2
Carolina Pilots
12
Hammerheads-Purple
11
14
Sat
3:00 PM
KCP:Field 4
North Wake River Hounds
7
North Raleigh Tsunami
8
15
Sat
4:30 PM
KCP:Field 3
Corinth Pirates
19
North Wake River Hounds
4
16
Sat
4:30 PM
TF:Field 1
Carolina Raiders
7
Trent River Stingrays
9
17
Sat
4:30 PM
TF:Field 2
Wayne County Arsenal
5
Carolina Pilots
1
18
Sat
5:00 PM
KCP:Field 4
North Raleigh Tsunami
3
Zone Select 12U
14
Gold Bracket
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sun
1:45 PM
KCP:Field 3
Seed #4
Wayne County Arsenal
12
Seed #5
Trent River Stingrays
21
2
Sun
1:45 PM
KCP:Field 4
Seed #3
North Wake Hurricanes
5
Seed #6
Durham Blues (12u)
19
3
Sun
3:45 PM
KCP:Field 3
Winner Game #1
Trent River Stingrays
9
Seed #1
Corinth Pirates
5
4
Sun
3:45 PM
KCP:Field 4
Winner Game #2
Durham Blues (12u)
2
Seed #2
Carolina Yankees
17
5
Sun
5:45 PM
KCP:Field 4
Loser Game #1
Wayne County Arsenal
12
Loser Game #2
North Wake Hurricanes
6
6
Sun
5:45 PM
KCP:Field 3
Winner Game #3
Trent River Stingrays
6
Winner Game #4
Carolina Yankees
13
Silver Bracket
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sun
8:30 AM
TF:Field 1
Seed #10
RBI Raptors 12u Green
0
Seed #11
Southwestern Wake Sliders
7
2
Sun
8:30 AM
TF:Field 2
Seed #9
Carolina Pilots
8
Seed #12
North Raleigh Tsunami
4
3
Sun
10:45 AM
TF:Field 1
Winner Game #1
Southwestern Wake Sliders
3
Seed #7
Carolina Raiders
13
4
Sun
10:45 AM
TF:Field 2
Winner Game #2
Carolina Pilots
16
Seed #8
Zone Select 12U
2
5
Sun
12:45 PM
TF:Field 2
Loser Game #1
RBI Raptors 12u Green
21
Loser Game #2
North Raleigh Tsunami
6
6
Sun
12:45 PM
TF:Field 1
Winner Game #3
Carolina Raiders
1
Winner Game #4
Carolina Pilots
6
Bronze Bracket
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sun
2:45 PM
TF:Field 2
Seed #16
Clayton Stampede
6
Seed #17
Titans
5
2
Sun
2:45 PM
TF:Field 1
Seed #15
Hammerheads-Purple
18
Seed #18
North Wake River Hounds
3
3
Sun
4:45 PM
TF:Field 2
Winner Game #1
Clayton Stampede
2
Seed #13
Carolina Stars
7
4
Sun
4:45 PM
TF:Field 1
Winner Game #2
Hammerheads-Purple
2
Seed #14
Gettin Dirty
8
5
Sun
6:45 PM
TF:Field 1
Loser Game #1
Titans
16
Loser Game #2
North Wake River Hounds
4
6
Sun
6:45 PM
TF:Field 2
Winner Game #3
Carolina Stars
4
Winner Game #4
Gettin Dirty
13
12U : 50/70 Open
Random Pool Play, Gold/Silver Bracket! Pool games 1hr 45min time limit, Championship games 2hr time limit.
Team #
Team Name
Location
Won
Lost
Runs
Allowed
Runs
Scored
Links
1
Zone Select 12U (Wilson)
Wake Forest , NC
1.0
3.0
20
8
Pitching
Team Page
2
Tidewater Bombers
Chesapeake, VA
2.0
1.0
5
15
Pitching
Team Page
3
Washington River Rats
Williamston, NC
2.0
2.0
14
14
Pitching
Team Page
4
TPA Nationals- Foster
Apex, NC
4.0
1.0
12
13
Pitching
Team Page
5
Area Stars Pete 12u
Fayetteville, NC
2.0
2.0
25
8
Pitching
Team Page
6
Carolina Freedom
Fuquay Varina, NC
1.0
3.0
17
10
Pitching
Team Page
7
Wendell Nationals
Wendell, NC
1.0
3.0
15
14
Pitching
Team Page
8
Pitt County Diamond Dawgs
Greenville, NC
3.0
1.0
11
22
Pitching
Team Page
9
Cape Fear Mayhem
Wilmington, NC
2.0
2.0
17
24
Pitching
Team Page
10
North Wake Fungo 12u
Wake Forest, NC
2.0
2.0
10
18
Pitching
Team Page
12U : 50/70 Open Division Pitching
Pool Play
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sat
8:30 AM
TF:Field 3
TPA Nationals- Foster
8
Zone Select 12U (Wilson)
2
2
Sat
8:30 AM
TF:Field 6
North Wake Fungo 12u
5
Wendell Nationals
10
3
Sat
10:30 AM
TF:Field 3
Pitt County Diamond Dawgs
10
TPA Nationals- Foster
5
4
Sat
10:30 AM
TF:Field 6
Carolina Freedom
0
North Wake Fungo 12u
13
5
Sat
12:30 PM
TF:Field 3
Zone Select 12U (Wilson)
6
Pitt County Diamond Dawgs
12
6
Sat
12:30 PM
TF:Field 6
Wendell Nationals
4
Carolina Freedom
10
7
Sat
2:30 PM
TF:Field 3
Cape Fear Mayhem
16
Area Stars Pete 12u
6
8
Sat
2:30 PM
TF:Field 6
Tidewater Bombers
6
Washington River Rats
3
9
Sat
4:30 PM
TF:Field 3
Washington River Rats
11
Cape Fear Mayhem
8
10
Sat
4:30 PM
TF:Field 6
Area Stars Pete 12u
2
Tidewater Bombers
9
Gold Bracket
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sun
12:45 PM
TF:Field 3
Seed #4
TPA Nationals- Foster
14
Seed #5
Washington River Rats
12
2
Sun
12:45 PM
TF:Field 6
Seed #3
North Wake Fungo 12u
14
Seed #6
Wendell Nationals
10
3
Sun
2:45 PM
TF:Field 3
Winner Game #1
TPA Nationals- Foster
9
Seed #1
Tidewater Bombers
7
4
Sun
2:45 PM
TF:Field 6
Winner Game #2
North Wake Fungo 12u
1
Seed #2
Pitt County Diamond Dawgs
5
5
Sun
4:45 PM
TF:Field 6
Loser Game #1
Washington River Rats
15
Loser Game #2
Wendell Nationals
9
6
Sun
4:45 PM
TF:Field 3
Winner Game #3
TPA Nationals- Foster
13
Winner Game #4
Pitt County Diamond Dawgs
5
7
Sun
6:45 PM
TF:Field 6
Loser Game #3
Tidewater Bombers
Loser Game #4 (If Needed)
North Wake Fungo 12u
Silver Bracket
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sun
8:30 AM
TF:Field 3
Seed #8
Carolina Freedom
8
Seed #9
Zone Select 12U (Wilson)
12
2
Sun
8:30 AM
TF:Field 6
Seed #7
Cape Fear Mayhem
3
Seed #10
Area Stars Pete 12u
14
3
Sun
10:45 AM
TF:Field 3
Loser Game #1
Carolina Freedom
2
Loser Game #2
Cape Fear Mayhem
10
4
Sun
10:45 AM
TF:Field 6
Winner Game #1
Zone Select 12U (Wilson)
8
Winner Game #2
Area Stars Pete 12u
16
13U 80 : 54/80 (D2)
Round Robin Format, Best Record Wins! All games 1hr 45min time limit.
Team #
Team Name
Location
Won
Lost
Runs
Allowed
Runs
Scored
Links
1
Five Star Wildcats
Fuquay, NC
1.0
3.0
37
26
Pitching
Team Page
2
Riptide 13U
Durham, NC
2.0
2.0
30
24
Pitching
Team Page
3
North Wake Bandits
Wake Forest, NC
2.0
2.0
32
25
Pitching
Team Page
4
South Wake Storm Red
Fuquay Varina , NC
2.0
2.0
36
33
Pitching
Team Page
5
Orange County Crushers
Chapel Hill, NC
3.0
1.0
12
39
Pitching
Team Page
13U 80 : 54/80 (D2) Division Pitching
Pool Play
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sat
8:30 AM
TRP:Field #1
South Wake Storm Red
8
Riptide 13U
5
2
Sat
10:30 AM
TRP:Field #1
Five Star Wildcats
11
South Wake Storm Red
10
3
Sat
12:30 PM
TRP:Field #1
Riptide 13U
0
Orange County Crushers
10
4
Sat
2:30 PM
TRP:Field #1
North Wake Bandits
9
Five Star Wildcats
8
5
Sat
4:30 PM
TRP:Field #1
Orange County Crushers
3
North Wake Bandits
5
6
Sun
8:30 AM
TRP:Field #1
Riptide 13U
8
Five Star Wildcats
5
7
Sun
10:45 AM
TRP:Field #1
North Wake Bandits
7
Riptide 13U
11
8
Sun
12:45 PM
TRP:Field #1
Five Star Wildcats
2
Orange County Crushers
10
9
Sun
2:45 PM
TRP:Field #1
South Wake Storm Red
10
North Wake Bandits
4
10
Sun
4:45 PM
TRP:Field #1
Orange County Crushers
16
South Wake Storm Red
5
13U 80 : 54/80 (D3)
Random Pool Play, Gold/Silver/Bronze Bracket! Pool games 1hr 45min time limit, Championship games 2hr time limit.
Team #
Team Name
Location
Won
Lost
Runs
Allowed
Runs
Scored
Links
1
Hammerheads
Garner, NC
3.0
1.0
9
32
Pitching
Team Page
2
Clayton Cyclones
Clayton, NC
4.0
0.0
2
22
Pitching
Team Page
3
Fuquay Bengals
Fuquay Varina, NC
1.0
3.0
9
8
Pitching
Team Page
4
Tri-CountyHeat Baseball
Fayettevile, NC
2.0
2.0
7
19
Pitching
Team Page
5
South Wake Lightning
Smithfield, NC
2.0
2.0
19
7
Pitching
Team Page
6
Clayton Stampede
Clayton, NC
2.0
2.0
16
14
Pitching
Team Page
7
Zone Select
Rolesville, NC
3.0
1.0
2
20
Pitching
Team Page
8
Holly Springs Rage
Holly Springs, NC
1.0
3.0
31
5
Pitching
Team Page
9
South Wake Storm Blue 13u
Fuquay-Varina, NC
2.0
2.0
6
11
Pitching
Team Page
10
Knightdale Smoke
Rocky Mount, NC
3.0
1.0
3
18
Pitching
Team Page
11
Carolina Crusaders for Christ
Raleigh, NC
1.0
3.0
18
8
Pitching
Team Page
12
Carolina Stars
Sanford, NC
1.0
3.0
20
3
Pitching
Team Page
13
Carolina Makos
Raleigh, NC
1.0
3.0
26
1
Pitching
Team Page
13U 80 : 54/80 (D3) Division Pitching
Pool Play
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sat
8:30 AM
MC:Field 3
Carolina Stars
2
Zone Select
12
2
Sat
8:30 AM
MC:Field 4
Tri-CountyHeat Baseball
6
Carolina Crusaders for Christ
5
3
Sat
10:30 AM
MC:Field 3
Fuquay Bengals
8
Carolina Stars
1
4
Sat
10:30 AM
MC:Field 4
Clayton Stampede
2
Tri-CountyHeat Baseball
13
5
Sat
12:30 PM
MC:Field 3
Zone Select
8
Fuquay Bengals
0
6
Sat
12:30 PM
MC:Field 4
Carolina Crusaders for Christ
3
Clayton Stampede
12
7
Sat
2:30 PM
MC:Field 3
Carolina Makos
0
Clayton Cyclones
17
8
Sat
2:30 PM
MC:Field 4
Holly Springs Rage
0
Knightdale Smoke
11
9
Sat
4:30 PM
MC:Field 3
South Wake Storm Blue 13u
9
Carolina Makos
1
10
Sat
4:30 PM
MC:Field 4
South Wake Lightning
4
Hammerheads
12
11
Sat
6:30 PM
MC:Field 1
Knightdale Smoke
7
South Wake Lightning
3
12
Sat
6:30 PM
MC:Field 3
Clayton Cyclones
5
South Wake Storm Blue 13u
2
13
Sat
6:30 PM
MC:Field 4
Hammerheads
20
Holly Springs Rage
5
Gold Bracket
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sun
2:45 PM
MC:Field 4
Seed #4
Tri-CountyHeat Baseball
5
Seed #5
Hammerheads
6
2
Sun
2:45 PM
MC:Field 3
Seed #3
Knightdale Smoke
2
Seed #6
South Wake Storm Blue 13u
13
3
Sun
4:45 PM
MC:Field 4
Winner Game #1
Hammerheads
2
Seed #1
Clayton Cyclones
10
4
Sun
4:45 PM
MC:Field 3
Winner Game #2
South Wake Storm Blue 13u
10
Seed #2
Zone Select
11
5
Sun
6:45 PM
MC:Field 3
Loser Game #1
Tri-CountyHeat Baseball
0
Loser Game #2
Knightdale Smoke
7
6
Sun
6:45 PM
MC:Field 4
Winner Game #3
Clayton Cyclones
13
Winner Game #4
Zone Select
2
Silver Bracket
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sun
8:30 AM
MC:Field 1
Seed #8
Clayton Stampede
5
Seed #9
Carolina Crusaders for Christ
9
2
Sun
8:30 AM
MC:Field 3
Seed #7
Fuquay Bengals
7
Seed #10
South Wake Lightning
18
3
Sun
10:45 AM
MC:Field 3
Loser Game #1
Clayton Stampede
11
Loser Game #2
Fuquay Bengals
4
4
Sun
12:45 PM
MC:Field 3
Winner Game #1
Carolina Crusaders for Christ
4
Winner Game #2
South Wake Lightning
13
Bronze Bracket
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sun
8:30 AM
MC:Field 4
Seed #11
Carolina Stars
7
Seed #12
Carolina Makos
10
2
Sun
10:45 AM
MC:Field 4
Seed #12
Carolina Makos
0
Seed #13
Holly Springs Rage
19
3
Sun
12:45 PM
MC:Field 4
Seed #11
Carolina Stars
7
Seed #13
Holly Springs Rage
5
13U 90 : 60/90 Open
Round Robin Format, Best Record Wins! All games 1hr 45min time limit.
Team #
Team Name
Location
Won
Lost
Runs
Allowed
Runs
Scored
Links
1
Carolina Titans Ambrose
Elizabeth City, NC
2.0
2.0
23
21
Pitching
Team Page
2
Knights Prime Nation
Pinehurst, NC
4.0
0.0
8
23
Pitching
Team Page
3
North Wake Thunder
Wake Forest, NC
1.0
3.0
36
27
Pitching
Team Page
4
Dirtbags Smith
Greensboro, NC
2.0
2.0
26
15
Pitching
Team Page
5
West Raleigh Skeeters 13u
Raleigh, NC
1.0
3.0
18
25
Pitching
Team Page
13U 90 : 60/90 Open Division Pitching
Pool Play
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sat
8:30 AM
MC:Field 2
West Raleigh Skeeters 13u
11
North Wake Thunder
0
2
Sat
10:30 AM
MC:Field 2
Knights Prime Nation
5
West Raleigh Skeeters 13u
3
3
Sat
12:30 PM
MC:Field 2
North Wake Thunder
17
Dirtbags Smith
6
4
Sat
2:30 PM
MC:Field 2
Carolina Titans Ambrose
2
Knights Prime Nation
5
5
Sat
4:30 PM
MC:Field 2
Dirtbags Smith
2
Carolina Titans Ambrose
1
6
Sun
2:45 PM
MC:Field 1
Knights Prime Nation
9
North Wake Thunder
1
7
Sun
2:45 PM
MC:Field 2
Carolina Titans Ambrose
8
West Raleigh Skeeters 13u
7
8
Sun
4:45 PM
MC:Field 1
North Wake Thunder
9
Carolina Titans Ambrose
10
9
Sun
4:45 PM
MC:Field 2
West Raleigh Skeeters 13u
4
Dirtbags Smith
5
10
Sun
6:45 PM
MC:Field 1
Dirtbags Smith
2
Knights Prime Nation
4
14U : BBCOR
Random Pool Play, Gold/Silver/Bronze Bracket! Pool games 1hr 45min time limit, Championship games 2hr time limit.
Team #
Team Name
Location
Won
Lost
Runs
Allowed
Runs
Scored
Links
1
Knightdale Knights
Raleigh, NC
1.0
2.0
8
9
Pitching
Team Page
2
RBI Raptors 14u Blue
Clayton, NC
2.0
2.0
11
5
Pitching
Team Page
3
Warriors
Fayetteville, NC
4.0
0.0
6
15
Pitching
Team Page
4
Walk Off Warriors
Sanford, NC
1.0
3.0
7
12
Pitching
Team Page
5
Garner Baseball
Garner, NC
1.0
3.0
17
9
Pitching
Team Page
6
Heritage Hawks
Pinehurst, NC
3.0
1.0
9
21
Pitching
Team Page
7
Pirates Elite
Hampstead, NC
2.0
2.0
19
8
Pitching
Team Page
8
Carolina Angels
Wake Forest, NC
1.0
3.0
19
6
Pitching
Team Page
9
CBC Blue Sox 14U
Chapel Hill, NC
0.0
4.0
19
10
Pitching
Team Page
10
Blue Storm
Youngsville, NC
3.0
2.0
16
17
Pitching
Team Page
11
Wake Rippers
Raleigh, NC
1.0
3.0
15
11
Pitching
Team Page
12
Burlington Royals
Burlington, NC
3.0
1.0
7
19
Pitching
Team Page
13
Jacksonville Generals
Jacksonville, NC
3.0
1.0
11
15
Pitching
Team Page
14
NSA Hitmen
St. Pauls, NC
3.0
1.0
10
17
Pitching
Team Page
14U : BBCOR Division Pitching
Pool Play
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sat
8:30 AM
MC:Field 1
Heritage Hawks
11
Garner Baseball
0
2
Sat
8:30 AM
TF:Field 4
Carolina Angels
6
Blue Storm
10
3
Sat
10:30 AM
MC:Field 1
CBC Blue Sox 14U
9
Heritage Hawks
10
4
Sat
10:30 AM
TF:Field 4
Burlington Royals
9
Carolina Angels
0
5
Sat
12:30 PM
MC:Field 1
Garner Baseball
9
Wake Rippers
6
6
Sat
12:30 PM
TF:Field 4
Blue Storm
7
Burlington Royals
10
7
Sat
2:30 PM
MC:Field 1
Warriors
9
CBC Blue Sox 14U
1
8
Sat
2:30 PM
TF:Field 4
Knightdale Knights
3
RBI Raptors 14u Blue
4
9
Sat
2:30 PM
TF:Field 5
NSA Hitmen
6
Jacksonville Generals
7
10
Sat
4:30 PM
MC:Field 1
Wake Rippers
5
Warriors
6
11
Sat
4:30 PM
TF:Field 4
Walk Off Warriors
4
Knightdale Knights
6
12
Sat
4:30 PM
TF:Field 5
Jacksonville Generals
8
Pirates Elite
5
13
Sat
6:30 PM
TF:Field 4
RBI Raptors 14u Blue
1
Walk Off Warriors
8
14
Sat
6:30 PM
TF:Field 5
Pirates Elite
3
NSA Hitmen
11
Gold Bracket
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sun
8:30 AM
MC:Field 2
Seed #4
Jacksonville Generals
9
Seed #5
Walk Off Warriors
7
2
Sun
10:45 AM
MC:Field 1
Seed #2
Burlington Royals
6
Seed #3
Heritage Hawks
0
3
Sun
10:45 AM
MC:Field 2
Winner Game #1
Jacksonville Generals
5
Seed #1
Warriors
6
4
Sun
12:45 PM
MC:Field 1
Loser Game #1
Walk Off Warriors
9
Loser Game #2
Heritage Hawks
12
5
Sun
12:45 PM
MC:Field 2
Winner Game #3
Warriors
7
Winner Game #2
Burlington Royals
3
Silver Bracket
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sun
8:30 AM
TF:Field 4
Seed #9
Blue Storm
10
Seed #10
Garner Baseball
0
2
Sun
8:30 AM
TF:Field 5
Seed #7
NSA Hitmen
2
Seed #8
RBI Raptors 14u Blue
0
3
Sun
10:45 AM
TF:Field 4
Winner Game #1
Blue Storm
17
Seed #6
Knightdale Knights
0
4
Sun
10:45 AM
TF:Field 5
Loser Game #1
Garner Baseball
1
Loser Game #2
RBI Raptors 14u Blue
7
5
Sun
12:45 PM
TF:Field 4
Winner Game #3
Blue Storm
8
Winner Game #2
NSA Hitmen
9
Bronze Bracket
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sun
2:45 PM
TF:Field 4
Seed #12
CBC Blue Sox 14U
8
Seed #13
Pirates Elite
11
2
Sun
4:45 PM
TF:Field 4
Seed #11
Wake Rippers
6
Seed #14
Carolina Angels
8
3
Sun
6:45 PM
TF:Field 5
Loser Game #1
CBC Blue Sox 14U
2
Loser Game #2
Wake Rippers
12
4
Sun
6:45 PM
TF:Field 4
Winner Game #1
Pirates Elite
12
Winner Game #2
Carolina Angels
0
15U : BBCOR
Random Pool Play, Gold/Silver Bracket! Pool games 1hr 45min time limit, Championship games 2hr time limit.
Team #
Team Name
Location
Won
Lost
Runs
Allowed
Runs
Scored
Links
1
Carolina Armor 15u
Wake Forest, NC
1.0
3.0
11
13
Pitching
Team Page
2
Southwestern Wake Sliders
Fuquay-Varina, NC
4.0
0.0
8
25
Pitching
Team Page
3
Mustang Baseball 2021
Raleigh, NC
1.0
3.0
10
7
Pitching
Team Page
4
CAROLINA OUTLAWS MOORE
Clinton, NC
1.0
3.0
24
7
Pitching
Team Page
5
Carolina Capitals Elite
Raleigh, NC
3.0
1.0
6
9
Pitching
Team Page
6
Zone Select
Rolesville, NC
1.0
3.0
18
12
Pitching
Team Page
7
MVP Black
wake forest , NC
3.0
1.0
12
16
Pitching
Team Page
15U : BBCOR Division Pitching
Pool Play
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sat
8:30 AM
TF:Field 5
MVP Black
7
Carolina Armor 15u
4
2
Sat
9:00 AM
KCP:Field 1
Carolina Capitals Elite
2
Mustang Baseball 2021
1
3
Sat
10:30 AM
TF:Field 5
Zone Select
8
MVP Black
9
4
Sat
11:00 AM
KCP:Field 1
CAROLINA OUTLAWS MOORE
5
Carolina Capitals Elite
7
5
Sat
12:30 PM
TF:Field 5
Carolina Armor 15u
9
Zone Select
4
6
Sat
1:00 PM
KCP:Field 1
Mustang Baseball 2021
6
Southwestern Wake Sliders
8
7
Sat
3:00 PM
KCP:Field 1
Southwestern Wake Sliders
17
CAROLINA OUTLAWS MOORE
2
Gold Bracket
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sun
8:30 AM
KCP:Field 1
Seed #2
Southwestern Wake Sliders
6
Seed #3
MVP Black
5
2
Sun
10:45 AM
KCP:Field 1
Seed #1
Carolina Capitals Elite
7
Seed #4
Carolina Armor 15u
6
3
Sun
2:45 PM
KCP:Field 1
Loser Game #1
MVP Black
14
Loser Game #2
Carolina Armor 15u
3
4
Sun
12:45 PM
KCP:Field 1
Winner Game #1
Southwestern Wake Sliders
17
Winner Game #2
Carolina Capitals Elite
0
Silver Bracket
Game #
Day
Time
Field
Team A
S
Team B
S
1
Sun
12:45 PM
TF:Field 5
Seed #5
Mustang Baseball 2021
5
Seed #6
Zone Select
4
2
Sun
2:45 PM
TF:Field 5
Seed #6
Zone Select
6
Seed #7
CAROLINA OUTLAWS MOORE
3
3
Sun
4:45 PM
TF:Field 5
Seed #5
Mustang Baseball 2021
4
Seed #7
CAROLINA OUTLAWS MOORE
5
Home
|
Upcoming Tournaments
|
Baseball
|
Softball
|
Browser Info
© Copyright , Top Gun. All Rights Reserved.